Ako funguje CeSYS

Celý systém sa skladá z dvoch základných častí, ktoré predstavujú komplexné riešenie internetového predaja zájazdov.

Webové stránky umožňujú automatické zobrazovanie ponúk zájazdov cestovných kancelárií, ich filtrovanie podľa zadaných kritérií a realizáciu objednávky na konkrétny zájazd vybraný klientom. Zo všetkými textovými a obrázkovými informáciami je možné jednoduchým spôsobom pracovať v redakčnom systéme, ktorý je súčasťou administrácie každého CeSYSu.

V administrácii nájdete celý rad šikovných nástrojov navrhnutých samotnými províznymi predajcami. Pracovať môžete napríklad s dopytmi z webu, robiť z nich rezervácie, k rezerváciám vystavovať cestovné zmluvy a odosielať ich priamo klientom. Alebo môžete vytvárať newslettery, predávať rakúsko-nemecké cestovky, dojednávať cestovné poistenie a mnoho ďalších operácií, ktoré vám uľahčia každodennú prax vo vašej cestovnej agentúre alebo kancelárii.

Moduly CeSYSe

Prípadové štúdie

 

Potrebujete viac informácií?

Stačí zavolať na +421 34 622 8004  alebo kedykoľvek na +421 948 121 199. Ak máte radšej e-mailovú komunikáciu, potom sme k dispozícii na info@cestovnysystem.sk.

Chcete si CeSYS objednať?

Vyberte si jednu z ponúkaných variánt, nemusíte se ničoho báť, je to jednoduché. Pokiaľ si aj tak nebudete úplne istí, radi vám poradíme alebo zadarmo celý systém ešte pred objednávkou on-line odprezentujeme.