First minute v CeSYSe

Št 2.december 2010

V priebehu posledných mesiacov sme intenzívne pripravovali CeSYS na implementáciu zliav za včasný nákup (first minute). Nadišiel čas predstaviť všetkým užívateľom CeSYSu novinky súviasiace s touto zmenou.

Vzhľadom k pozitívne sa vyvíjajúcim vzťahom s cestovnými kanceláriami sa nám podarilo získať produkty first minute priamo z rezervačných systémov väčšiny veľkých tour-operátorov na trhu. Súčasne tak prebiehali úpravy systému CeSYS súvisiace s implementáciou a zobrazovaním týchto produktov v systéme.

Výsledkom je riešenie umožnujúce všetkým províznym predajcom, ktorí využívajú CeSYS, rýchlo a efektívne najsť tú správnu first minute ponuku pre svojich zákazníkov .

K dnešnému dňu tak môže každý užívateľ CeSYSu vyhľadávať v ponukách first minute od niekoľko desiatok slovenských cestovných kancelárií. Rovnaké riešenie je k dispozícii v českom CeSYSe a v maďarskom Utazasbongeszo.Veríme, že sa nám podarilo nielen zvýšiť kvalitu služieb poskytovaných CeSYSom , ale s prihliadnutím k súčasnému rozsahu CeSYSu, prispieť aj k posunutiu trhu internetového predaja zájazdov o kúsok bližšie k štandardom fungujúcim v západnej Európe.

Novinky vo verejnej časti CeSYSu (webové stránky)

 

  • pridali sme možnosť filtrovania zájazdov podľa kritéria "First minute". Filtrovanie prebieha automaticky po označení checkboxu "iba First minute" v dolnej časti vyhľadávacej masky. Checkbox nie je automaticky vo vyhľadávacej maske na webe zobrazený, ale je potrebné ho aktivovať v administrácii CeSYSu (Ponuky a rezervácie -> Vyhľadávacia  maska -> Zmeniť -> Zobrazovat FM nastavit na číslo pozície v poradí „12“ alebo „13“ resp. inú pozíciu ).
  • k dispozícii je teda aj možnosť vytvorenia vyhľadávacej masky, ktorá vyhľadáva len v ponukách First minute alebo vytvorenie top ponuky, ktorá zobrazuje len ponuky first minute na titulnej stránke webu.
  • všetky ponuky first minute sú označené modrou ikonkou "FM". Avšak sme vytvorili sadu desiatich farebných variácií, čiže pokiaľ nevyhovuje modrá, môžete si zmeniť na inú farbu, prípadne je možné vložiť vlastnú ikonku prostredníctvom redakčného systému v administrácii CeSYSu.

 

Novinky vo Vyhľadávači CeSYS

 

  • pridali sme možnosť filtrovania zájazdov podľa kritéria "First minute".
  • graficky sme odlíšili ponuky first minute v detaile zájazdu (označenie "First minute") a súčasne v PDF k tlačeniu letákov.
  •