CeSYS vstupuje do novej sezóny s novou technológiou od TIXIKu

Ut 26.apríl 2011

Konsolidátor dát cestovných kancelárií CeSYS zahájil spoluprácu s cestovným portálom TIXIK.com. Užívatelia CeSYSu  tak budú môcť ponúknuť svojim zákazníkom k zakúpeniu zájazdu tiež možnosť on-line tvorby výletov v ich cieľovej destinácii alebo získanie ďalších informácií o širšom okolí lokality, kde zamýšľajú strávit svoju dovolenku. "Naviazanie spolupráce s TIXIKom perfektne zapadá do našej koncepcie tvorby kvalitného informačného servisu pre koncových užívateľov CeSYSu – zákazníkov cestovných agentúr. TIXIKu tak prinesie možnosť doplniť jeho portál o ponuky cestovných kancelárií," hovorí Jan Duffek zo spoločnosti Darkmay s.r.o, prevádzkovateľ CESYSu.

Návod k nastaveniu tejto funcionality nájdete tu: http://us1.campaign-archive1.com/?u=98ff7aa68c3af1e4cb1804041&id=417e077447&e=

TIXIK.com získa recipročne možnosť vkladania agregovaných zájazdov od väčšiny slovenských cestovných kancelárií k množštvu lokalít na svoj portál, čím doplní informačné portfólio ponúkaných služieb cestovateľom.

CeSYS je agregátorom dát cestovných kancelárií, a to nielen v Českej republike a na Slovensku ale aj v Maďarsku. Na Slovensku agreguje CeSYS dáta produktov 40 cestovných kancelárií a ponúka takmer 184 tisíc zájazdov do celého sveta. CeSYS využíva k províznemu predaju cez 60 províznych predajcov.

Tixik.com je cestovná platforma s globálnym dosahom. Zhromažďuje informácie o turistických zaujímavostiach a cestovných službách z 236 krajín a teritórií celého sveta. Informácie poskytuje aj prostredníctvom tisícov partnerských webov a mesačne sa tak dostanú k 3 miliónom v 30 jazykoch.

Tím CeSYS