Počasie a nové vyhľadávacie kritériá

Pi 13.júl 2012

Aktuálne počasie v destináciách

Na základe Vašich požiadaviek zadávame do CeSYSu k destináciám a konkrétnym hotelom v destináciách informáciu o aktuálnom počasí.

Behom letnej sezóny teda budú môcť klienti na Vašich stránkach ihneď vidieť aktuálne počasie v destinácii a súčasne predpoveď na nasledujúce 3 dni a to, ako aj v detaile hotela, tak aj v detaile termínu.

Počasí v CeSYSu

Nové filtrovacie kritériá

Pridali sme dve nové filtrovacie kritériá:

  • Počet hviezdičiek

    Umožňuje Vám vytvoriť si filtrovacie kritérium podľa počtu hviezdičiek hotela (ubytovacej kapacity) a zobrazovať tak zájazdy len do takto vybraných hotelov (filtrovacích kapacít)

  • Typ ubytovania

    Umožňuje Vám vytvoriť si filtrovacie kritérium podľa typu ubytovania. Typ ubytovania zahŕňa: Apartmány, Bungalovy, Dom, Hotel, Chata, Karavan, Kemp, Komplex, Loď, Mobilhome, Penzión, Izby, Program, Rezidencia, SPA, Stan, Štúdiá, Ubytovňa, Vila, Vlastné.

Zviditeľnite svoj web, vieme ako na to

Nie ste spokojní s predajnými výsledkami a potrebujete priviesť na Váš web skutočných klientov?
Pripojte sa k desiatkam cestovných agentúr, ktoré už využívajú SEO a internetový marketing!

Služba je určená pre všetky cestovné agentúry, ktoré budujú svoj biznis predovšetkým na platforme internetového predaja a potrebujú pracovať nie len na zlepšení svojej pozície v majoritných vyhľadávačoch (Google,Zoznam...), ale predovšetkým zlepšovať konverzný pomer návštevník / zákazník.

Neponúkame unikátne čiary a jedinečné kúzla za "zodpovedajúcu cenu", tak ako mnohé spoločnosti venujúce sa SEO, ale možnosť využiť profesionálne služby, ktoré sú postavené na kombinácii presnej znalosti CeSYSu, reálnych možnostiach slovenského outgoingového prostredia na internete a osobného prístupu k Vám.

SEO je najlacnejšia forma reklamy. Doporučujeme nechať si spracovať aspoň vstupnú analýzu Vášho webu. Je tak možné veľmi efektívne a rýchlo odstrániť nedostatky a dostať sa vyššie nielen vo výsledkoch vyhľadávania, ale predovšetkým priviesť na Váš web skutočných zákazníkov.

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku a zapojte se tak do diania v našej firme. Pomôžte nám s vývojom systému, ktorý slúži predovšetkým Vám - zúčastnite sa diskusie!

V prípade otázok nás neváhajte nás kontaktovať.

Tím CeSYS