Zjednotený cenník s objednávkou

Po 20.august 2012

Pridali sme do CeSYSu možnosť ďalšieho zobrazenia cenníka a objednávky. Po novom tak môžete zobrazovať cenník zlúčený s objednávkou a ponúknuť tak Vašim zákazníkom rýchlejšiu a prehľadnejšiu tvorbu objednávok.


Nový cenník s objednávkou

Na Vaše pripomienky sme do CeSYSu vložili možnosť zobrazovať v detaile termínu cenník zlúčený s objednávkou. Cenníkové položky a formulár pre objednávku zájazdu sú tak umiestnené pod jednou záložkou a na jednej stránke. Toto nové riešenie cenníka s objednávkou je pri všetkých CeSYSoch nastavené automaticky ako aktívne. Pôvodné riešenie, v ktorom je cenník a nezáväzná objednávka rozdelená na dve samostatné záložky, zostalo zachované. Pokiaľ si prajete sa vrátiť k tomuto riešeniu, je možné tak urobiť v administrácii vášho CeSYSu: Administrácia -> Redakčný systém -> Nastavenie -> ID 125 DETAIL TERMÍNU - Starý vzhľad.


Slučený ceník s objednávkou v CeSYSu
 

Po novom teda v detaile termínu nájdete záložku "Cenník a objednávka". Po rozkliknutí záložky sú v hornej časti zobrazené cenníkové položky (zloženie osôb, kalkulácia, voliteľné príplatky, zľavy a ďalšie ceny) s konečným súčtom ceny. Nasleduje formulár pre vytvorenie objednávky (kontaktné údaje objednávateľa, údaje o ďalších cestujúcich a možnosť vložiť poznámku).

V tejto časti sme pridali dve možnosti editácie údajov vo formulári:

  • Podmienky pre odoslanie objednávky

    Umožňuje Vám vložiť akýkoľvek text (napr. súhlas s obchodnými podmienkami atď.), s ktorým musí zákazník súhlasiť zaškrtnutím checkboxu. Pokiaľ tento Vami vložený text zaškrtnutím checkboxu nepotvrdí, nebude môcť objednávku odoslať (vráti sa na formulár objednávky). Vami vložený text s potvrdzovacím checkboxom bude zobrazený medzi poľom pre poznámku a tlačítkom pre odoslanie objednávky. Túto funkciu si môžete aktivovať v administrácii Vášho CeSYSu: Administrácia -> Redakčný systém -> Nastavenia -> ID 126 DETAIL TERMÍNU - zaškrtávacie políčko.

  • Text v tlačítku pre odoslanie objednávky

    Po novom si môžete nastaviť text v tlačítku pre odoslanie objednávky podľa Vášho želania (napr. Nezáväzná objednávka, Objednávka, Rezervácia atď.). Text do tlačítka môžete vkladať a editovať v administrácii Vášho CeSYSu: Administrácia -> Redakčný systém -> Nastavenia -> ID 127 DETAIL TERMÍNU - tlačítko.

    Text pod tlačítkom objednávky, ktorý máte už vložený zostáva nezmenený.
     

Aktuálne počasie v destináciách

Na základe Vašich prianí zadávame do CeSYS k destináciám aj konkrétnym hotelom v destináciách informáciu o aktuálnom počasí.

Počas letnej sezóny teda budú môcť klienti na Vašich stránkach ihneď vidieť aktuálne počasie v detaile hotela (všetky verzie CeSYS) a predpoveď na nasledujúce 3 dni a to v detaile termínu (verzia Profi).


 

Možnosť zmeny pozadia newsletteru

V CeSYS máte teraz možnosť nastaviť si jednoduchým spôsobom farbu pozadia newsletteru a ďalej pozadie notifikačných emailov. Môžete týmto spôsobom vytvoriť graficky pútavý newsletter, ktorý nezapadne.

Zmenu pozadia newsletteru vykonáte v: Redakčný systém -> Newsletter -> rozoslať newsletter -> žlto označené tlačidlo "Zmeniť farby".

Potom len vyberiete zo vzorkovníka požadovanú farbu pozadia a farbu písma. Rovnakým spôsobom je možné farbu pozadia meniť aj u notifikačných emailov.

Barvy Newsletter

Sledujte nás na Facebooku a zapojte sa tak do diania v našej firme. Pomôžte nám s vvývojom systému, ktorý slúži predovšetkým Vám - zúčastnite sa diskusie!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tím CeSYS