SEO Modul v CeSYSe

Pi 31.august 2012

Pre všetkých užívateľov CeSYS Profi sme pridali do administrácie Seo modul, ktorý umožňuje úpravu tagov "title", metatagov "description"  a tag H1 (nadpisy). Po novom už môžete vypĺńať tag title a metatag description vlastnými textami a voliť z niekoľkých rôznych pozícií zobrazenia H1 nadpisov v toku stránky. SEO modul by tak mal ďalej rozvinúť a podporiť možnosti optimalizácie Vášho webu (či už SEO riešite sami alebo s nami)

Seo modul je rozdelený na 2 časti:

  • Dynamická časť

    Title, description a tag H1 sa vyplňujú dynamicky podľa stránky, na ktorej sú umiestnené. Reťazce môžu obsahovať dynamickú časť -> "Predaj zájazdov %HOTEL%". Za %HOTEL% sa vždy nahradí názvom aktuálneho hotela. Zástupné znaky sú rôzne pre rôzne miesta, vždy sú vypísané pri každej dynamickej položke zvlášť.

  • Statická časť

    Neobsahuje žiadne dynamické položky, ktoré by sa menili v závislosti na rôznom obsahu stránky. Zadaný reťazec sa bude zobrazovať vždy rovnako.

Kde nastaviť:

Všetky vyššie uvedené parametre je možné nastaviť v položke SEO modul v redakčnom systéme. Pozíciu (zapnutie-vypnutie) tagu H1 je možné zvoliť v nastavení (id 128). Máte možnosť si zvoliť 8 rôznych pozícií (viď nápoveda v administrácii).

SEO MODUL

Zviditeľnite svoj web, vieme ako na to

Nie ste spokojní s predajnými výsledkami a potrebujete priviesť na Váš web skutočných klientov?

Pripojte sa k desiatkam cestovných agentúr, ktoré už využívajú SEO a internetový marketing!

Služba je určená pre všetky cestovné agentúry, ktoré budujú svoj biznis predovšetkým na platforme internetového predaja a potrebujú pracovať nie len na zlepšení svojej pozície v majoritných vyhľadávačoch (Google,Zoznam...), ale predovšetkým zlepšovať konverzný pomer návštevník / zákazník.

Neponúkame unikátne čiary a jedinečné kúzla za "zodpovedajúcu cenu", tak ako mnohé spoločnosti venujúce sa SEO, ale možnosť využiť profesionálne služby, ktoré sú postavené na kombinácii presnej znalosti CeSYSu, reálnych možnostiach slovenského outgoingového prostredia na internete a osobného prístupu k Vám.

SEO je najlacnejšia forma reklamy. Doporučujeme nechať si spracovať aspoň vstupnú analýzu Vášho webu. Je tak možné veľmi efektívne a rýchlo odstrániť nedostatky a dostať sa vyššie nielen vo výsledkoch vyhľadávania, ale predovšetkým priviesť na Váš web skutočných zákazníkov.

V prípade Vášho záujmu kontaktujte Báru Mikeškovú

.