Predstavenie novej CK Adria Databanka v CeSYSe

Pi 15.február 2013

Vážení kolegovia,

cestovná kancelária a touroperátor pre Chorvátsko Adria Databanka vložila svoju širokú ponuku apartmánov, luxusných víl, robinzonád, penziónov, kamenných domov, hotelov a majákov v Chorvátsku do rezervačného systému CeSYS.

V ponuke Adria Databanky sa momentálne nachádza viac ako 7300 apartmánov a izieb všetkých cenových kategórií v 305 letoviskách na pobreží celého Chorvátska a jeho 32 ostrovoch. Z 3000 ponúkaných objektov je v súčasnej dobe už približne 1200 objektov v režime ON LINE, čo umožnuje ich veľmi rýchlu rezerváciu a zároveň možnosť prakticky okamžitého nástupu klientov aj v období hlavnej sezóny.

Ponúkané objekty majú rozsiahle fotogalérie a detailné popisy ubytovacích jednotiek.
Adria Databanka pôsobí na trhu už 14. sezónu a svoj ​​rezervačný a informačný systém prevádzkuje v desiatich jazykových verziách. Zárukou našej kvality sú spokojní klienti z mnohých európskych i mimoeurópskych krajín. Naša spoločnosť je členom národných centrál cestovného ruchu v Českej a Slovenskej republike, v Poľsku av Nemecku (AČCKA, SACKA, PIT, DRV).

V prípade, že prejavíte záujem o provízny predaj objektu z našej ponuky, obráťte sa prosím na naše B2B oddelenie.

Zmluvy s novými partnermi má na starosti Mgr. Kateřina Tausová, tel: +420775995673, tausova@adriadatabanka.cz

Na spoluprácu sa teší,
PhDr. Ladislav Skácal, General Manager


Aktivácia zájazdov ck Adria Databanka na Vašom webe 

Pre zobrazenie ponuky zájazdov CK Adria Databanka na Vašej stránke je potrebné pridanú ck aktivovať v administračnom rozhraní CeSYSu takto:

záložka: Ponuky a rezervácie -> Cestovná kancelária ->pri konkrétnej ck zakliknúť ako aktívnu.Váš tím CeSYS