Nový vzhľad v detaile štátov a destinácií a minimálne ceny pre štáty a destinácie

Št 9.máj 2013

Oznamujeme Vám ďalšie nové pridané nástroje v CeSYSe

Nová možnosť vzhľadu v detaile štátov a destinácií

vám umožní "poskladať si" zobrazenie detailu štátov alebo destinácií na vašich webových stránkach tak, ako je to pre vašich zákazníkov nejprehľadnejšie. Najväčšou novinkou je možnosť zobraziť v detaile štátu alebo destinácie strom destinácií ako rozbaľovacie menu. Redukuje sa tým dlhý zoznam destinácií (napr. pri Grécku, Chorvátsku), ktorý zaberal veľa miesta na stránke.

Ďalej sme pridali možnosť vloženia 3 ďalších "polí" pre vaše texty a vytvorili nový model práce ("drag and drop") s týmito nástrojmi v administrácii.

Ako na to?

Keď si v administrácii otvoríte stránku Šablóny štátov (destinácií) (Administrácia -> Ponuky a rezervácie -> Štáty -> Šablóny štátov), zobrazia sa vám dve okná, v prvom (červenom) nájdete aktuálny spôsob zobrazenia a v druhom (šedom) sa nachádzajú dostupné prvky, ktoré môžete použiť. Potom už nie je nič jednoduchšie, než len pretiahnuť požadovaný prvok z jedného okna do druhého a kliknúť na tlačítko uložiť.

Týmto jednoduchým spôsobom si môžete zostaviť vzhľad detailu štátu alebo destinácie podľa Vášho priania. Zobrazovať v ľubovoľnom poradí môžete nasledujúce prvky:

  • Názov štátu - zobrazí názov a vlajku štátu
  • Štatistiky štátu - zobrazí počet ponúkaných termínov, minimálnu a maximálnu cenu
  • Destinačný strom s odkazmi - zobrazí destinačný strom v "starej" podobe
  • Destinačný strom s odkazmi zbaľovacie - zobrazí destinačný strom v "novej" rozbaľovacej podobe
  • Mapa - zobrazí mapu daného štátu
  • Vlastný text 1 až 4 - možnosť vloženia ľubovoľného textu, k dispozícii sú 4 nezávislé polia, doporučujeme prevažne pre účely SEO
  • Vyhľadávacia maska - zobrazí predvyplnenú vyhľadávaciu masku
  • Ponuka zájazdov - zobrazí ponuku zájazdov daného štátu

Ukážku tohoto nového vhľadu v detaile zájazdu nájdete tu

Minimálne ceny zájazdov pre štáty a destinácie

Pridali sme do CeSYSu novú funkciu - "Cena od". Jedná se o tzv. zástupný znak slúžiaci k zobrazeniu najnižšej ceny za zájazd v rámci zadaných kritérií. Môžete teda zobrazovať minimálnu cenu buď pre celý štát alebo pre konkrétnu destináciu. Táto funkcia je univerzálna a je možné ju využiť takmer všade.

Ukážka možného zobrazenia minimálnych cien pre jednotlivé krajiny

Zástupný znak je možné použiť kdekoľvek vo verejnej časti webu, napríklad v stránkach, side-boxoch, menu, aktualitách…. Ďalej tiež v titulkoch obsahových prvkov alebo v texte v pätičke. Na druhú stranu túto funkciu nie je možné použiť v newsletteroch.

Táto funkcia je dostupná pre klientov varianty Profi.

Ďalšie informácie nájdete v manuále v administrácii Vášho CeSYSu.

Váš tým CeSYS