Pre CK: CeSYS Axelerátor pre efektívny provízny predaj

St 10.júl 2013

Potrebujete dopredať voľné kapacity alebo upozorniť na konkrétne produkty z Vašej ponuky? Vyskúšajte novú službu pre cestovné kancelárie CeSYS Axelerátor umožňujúci výber a zobrazenie termínov konkrétnych produktov v CeSYS Vyhľadávači (B2B).

CeSYS Axelerator umožňuje výber konkrétnych termínov zájazdov cestovných kancelárií a ich zobrazenie na titulnej stránke CeSYS Vyhľadávač zájazdov (B2B). CeSYS Vyhľadávač v súčasnej dobe používajú stovky cestovných agentúr v SR k vyhľadávaniu zájazdov pre svojich klientov, tvorbu rezervácií, tlač letákov do výkladov a ďalších informácií pre podporu predaja koncovým klientom.

Účelom CeSYS Axelerátora nieje urobiť z CeSYS Vyhľadávača "neriadenú reklamnú nástenku", ale ponúknuť možnosť cestovným kanceláriám cielene informovať o ich vybraných produktoch priamo provízneho predajcu. Aj preto sme obmedzili počet súčasne "axelerujúcich" na maximálne 4 CK, kde každá môže súčasne "axelerovať" 3 termíny.

Ako to funguje

Tento mesiac môžete napríklad "axelerovať" termíny na produkty do Egypta a to hlavne nedopredané ponuky (pretože ich potrebujete dopredať) a súčasne upozorniť na nový produkt na budúcu sezónu, pretože ich potrebujete dostať do povedomia (napr. naštartovať predaj First minute). Záleží iba na Vás, či si pripravíte podrobný plán "kedy, čo" alebo budete vkladať termíny podľa aktuálnej potreby a situácie v predaji.

Ako sa s tým pracuje

Veľmi jednoducho v prostredí CeSYS Vyhľadávača. Zadanie termínu do Axelerátoa, je otázkou jedného kliknutia. Ďalej môžete sledovať štatistiky zobrazenia jednotlivých termínov a ďalej s nimi pracovať (pridávať, archivovať atď.).

Koľko to stojí

CeSYS Axelerator funguje na princípe plateného obdobia (1,6 alebo 12 mesiacov), v rámci ktorého je možné vystriedať na titulných stránkach všetkých CeSYS Vyhľadávačov (B2B) neobmedzený počet vybraných termínov. V jeden moment súčasne môže zobrazovať maximálne 3 termíny (jeden celý stĺpec). Vyžiadajte si cenník vrátane dema Axelerátora :)

 

Veríme, že sa jedná o jednu z mála služieb na trhu, ktorá je úzko zameraná priamo na provízny predaj zájazdov a umožňuje v reálnom čase aktívne propagovať konkrétne produkty CK s možnosťou ich okamžitého predaja.