Neplaťte za základné nástroje, topujte hotely zdarma

Št 15.august 2013

 

V každom CeSYSe môžete svojim zákazníkom ponúkať Vami preferované zájazdy pomocou Top ponúk. Top ponuky môžete vyberať podľa Vašich vlastných kritérií priamo v administrácii a ľubovoľne ich meniť či doplňovať. Táto funkcia je zdarma vo všetkých verziách CeSYSu, bez nutnosti za túto funkciu priplácať. Vami vybrané ponuky je možné potom zobrazovať na úvodnej stránke v niekoľkých rôznych prednastavených podobách. Pokiaľ Vám prednastavené šablóny nevyhovujú, môžete si vytvoriť svoju vlastnú šablónu.

Kde môžem Top ponuky zobraziť?

Všetky typy Top ponúk môžete umiestňovať na hlavnú stránku či do sideboxov v postranných stĺpcoch (pokiaľ ich máte zapnuté).

Základné spôsoby zobrazenia

Sú základné tri spôsoby zobrazenia Top ponuky:

  • Riadkový
  • Stĺpcový
  • Textový

Tieto zobrazenia sú pre všetky CeSYSy rovnaké a je možné medzi nimi ľubovoľne prepínať v administrácii.

Základné riadkové zobrazenie

Základné stĺpcové zobrazenie

Základné textové zobrazenie

Šablóny Top ponúk

Šablóny Top ponúk rozširujú možnosti základného vzhľadu. Pomocou zástupných znakov môžete pripraviť vzhľad Top ponuky presne podľa Vašich požiadaviek - v unikátnej podobe. Šablóny si môžete pripraviť sami alebo Vám radi piomôžeme s realizáciou na našej hotline podpore.

V CeSYSe sú vždy pripravené tri šablóny, ktoré zodpovedajú základnému zobrazeniu Top ponúk. Tieto šablóny nie je možné zmazať, ale je možné ich upraviť alebo prípadne kompletne prepracovať.

Ukázka implementace šablon Top nabídek v CeSYSu

Slidery

Ďalším spôsobom zobrazenia Top ponúk sú tzv. slidery. Sú to vybrané zájazdy zobrazujúce sa po jednom v určitom mieste webu, prechod medzi jednotlivými ponukami prebieha posunutím. Je možné využiť dva spôsoby ovládania slideru (čísla a šípky) popr. ovládanie úplne vypnúť - o prelínaní ponúk sa potom stará slider sám automaticky.

Vzhľad slideru je možné opäť upravovať pomocou kaskádových štýlov, ale je nutné mať na pamäti, že rozsah zobrazovaných údajov nie je možné meniť. Pri slideri v hlavnom obsahovom rámci je údajov viac, napr. strava, doprava, kategórie hotela atď. Pri slideri v sideboxe sa zobrazuje štát, počet dní a cena.

Ukázka slideru v hlavním obsahovém rámci

Ukázka slideru v sideboxu

 

Potrebujete viac informácií?

Stačí zavolať na +421 34 622 8004. Pokiaľ máte radšej e-mailovú komunikáciu, potom sme k dispozícii na podpora@cestovnysystem.sk.

 

Tím CeSYS