Jednoduchší a prehľadnejší - spúšťame CeSYS 3

Št 10.október 2013

Koniec neprehľadným zoznamom, nelogickému usporiadaniu nástrojov, strohej grafike  - upravili sme administráciu v CeSYSe a vytvorili sme pre Vás prostredie, s ktorým si budete rozumieť.  Naviac postupy práce s jednotlivými nástrojmi zostali zachované, čiže nie je nutné sa učiť čokoľvek nové.

Prihláste sa do Vášho nového CeSYSu 3, štartujeme 11. októbra vo večerných hodinách. A samozrejme pre všetky súčasné cestovky zadarmo.

Chceme, aby Váš biznis prosperoval. K tomu potrebujete jednoduchý a efektívny nástroj, ktorý pokryje celú agendu provízneho predaja.  Zoznámte sa s novým administračným prostredím CeSYSu 3. Web, Predaj, Vyhľadávač a Nastavenie - všetko na jednom mieste, logicky rozčlenené a zabalené do prehľadnej grafiky.

Nové prostredie je možné používať aj na Vašom mobilnom telefóne alebo tablete.

Prihlasovanie do administrácie

Přihlašování do administrace

Titulná stránka administrácie

Titulní stránka administrace

Web

Web

Ako prvá záložka v administrácii je WEB, ktorá z najväčšej časti nahradzuje Redakčný systém. Zjednocuje všetky nástroje pre správu a úpravu webu. Nájdeme tu Správu obsahu, Stránky, Menu, Side-box, Vyhľadávaciu masku, Top ponuku, Filtrovacie kritériá, SEO, Štatistiky, API. Pod položkou ostatné nájdete Aktuality, Reklamné bannery, Slidery, Formuláre, Štáty, Destinácie, Počasie, Kurzy mien, Design obsahu, Design galéria obrázkov a Priorita ubytovania.

Predaj

Predaj

Predaj vznikol zjednotením Ponúk a rezervácií a Klientov a zmlúv. Najvýraznejšou zmenou je zlúčenie cestovných kancelárií z oboch pôvodných sekcií. Usporiadanie položiek je logické a prehľadnejšie, pohyb v sekcii je oproti pôvodnej verzii intuitívnejší.

Vyhľadávač

Vyhledávač

Sekcia Vyhľadávač zostala nezmenená.

 

Nastavenie

Nastavení

Tu nájdete Základné nastavenie, Nastavenie vzhľadu, Šablóny e-mailov a Užívateľov.

Veríme, že sa Vám bude CeSYS 3 páčiť.

Tím CeSYS