Click2Claim exkluzívne v CeSYSe

Št 14.november 2013

Hľadáte pre Vašu cestovku a Vašich klientov bezproblémové riešenie kompenzácií od leteckých spoločností na ktoré majú zákonný nárok? V spolupráci s Click2Claim.eu prináša CeSYS ponuku programov Travel, ktoré Vám pomôžu online a smaximálnou starostlivosťou tieto prípady riešiť. Produkty Travel budú od novembra k dispozícii exkluzívne v CeSYSe.

Spoločnosť Click2Claim.eu sa problematike kompenzácií v leteckej doprave venuje už 4 roky a patrí medzi stabilných partnerov mnohých subjektov pôsobiacich v cestovnom ruchu v rámci celej EU.

V prípade, že bol Vašim klientom napríklad zrušený, výrazne oneskorený, presmerovaný alebo odoprený nástup na palubu lietadla, majú nárok na finančnú kompenzáciu v závislosti na vzdialenosti letu a okolnostiach prípadov. Táto povinnosť pre leteckých prepravcov vychádza z Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady Európskej únie č. 264/2004 a súvisiacich právnych predpisov. Toto nariadenie je záväzné pre lety do/z územia EU všetkých leteckých spoločností členských krajín EU (vrátane Švajčiarska, Nórska a Islandu) a pre lety spoločností odlietajúcich z letiska umiestného v členskom štáte Únie.

V CeSYSe budete môcť využiť dva produkty spadajúce pod program Travel, a to produkty Asistent (možnosť objednania "poistenia" vyššie zmienených skutočnostiam k zájazdu) a Standard (podanie žiadosti po návrate z dovolenky v prípade oneskorenia letu atď.).

Hlavnými cieľami programov Travel sú:

  • zníženie nákladov CK/CA s vybavovaným požiadaviek klientov

  • zvýšenie spokojnosti a loajality klientov CK/CA

  • Jednoduché riešenie sťažností klientov v leteckej doprave a rýchle dosiahnutie ich nárokov

  • žiadne vstupné náklady pre CK/CA

  • zaujímavý finančný prínos (provízna forma spolupráce)

 

Už teraz je možné vyžiadať si provízne zmluvy od Click2claim.eu email info@click2claim.eu.

 

Tím CeSYS