Novinka CK VÍTKOVICE TOURS na leto 2014

Po 18.november 2013

CK VÍTKOVICE TOURS je jednou z najväčších českých cestovných kancelárií, špecializovaná na pobyty na Jadrane v Chorvátsku a Čiernej Hore, ktorá od roku 2003 pôsobí aj na Slovensku. V širokej ponuke ubytovacích kapacít nájdete pobyty s vlastnou, autobusovou i leteckou dopravou do viac ako 200 pobytových miest od Istrie cez Kvarner, Dalmáciu, ostrovy až do Čiernej Hory. Svoju ponuku navyše rozšírila o atraktívne kúpeľné a wellness pobyty v Čechách, Slovinsku, Rakúsku, Maďarsku a na Slovensku.

Najžiadanejším produktom je rodinná dovolenka v NEPTUN KLUBOCH na Jadrane!

Pripravili sme pre vás mimoriadny katalóg zliav JADRAN 2014 - SLOVINSKO, CHORVÁTSKO, ČIERNA HORA- dovolenka na Jadrane.

Máme radosť, že sme Vaša jednotka na Jadrane. Každý rok pre Vás pripravujeme najširšiu ponuku, ktorá zahŕňa až 526 ubytovacích zariadení, do ktorých môžete cestovať vlastným autom, autobusovou dopravou z viac než 25 odchodových miest v SR. Od založenia VÍTKOVICE TOURS sme na Jadran prepravili takmer milión spokojných klientov. Opäť sa môžete tešiť na všetkými obľúbený Neptun Klub s animačným programom pre deti i dospelých. Naše výnimočné postavenie nám umožňuje dohodnúť s jadranskými hoteliermi tie najlepšie ceny.

Vašu letnú dovolenku na Jadrane s VÍTKOVICE TOURS máte opäť na dosah, a to s mimoriadnymi zľavami 30 %. S priateľským pozdravom kolektív VÍTKOVICE TOURS Vážené agentúry, neváhajte nás kontaktovať pre uzatvorenie Zmluvy o spolupráci. E-mail: info@ckvt.sk
www.ckvt.sk