Rýchla tvorba Zmluvy o obstaraní zájazdu a ďalšie novinky

Ut 26.november 2013

Pripravili sme pre všetkých CeSYSákov ďalšiu sadu noviniek a aktualizácií, ktoré by mali zrýchliť a zjednodušiť prácu vo Vašej cestovke. Veríme, že Vám prídu vhod. :)

Rýchla tvorba Zmluvy o obstaraní zájazdu z Vyhľadávača

Potrebujete rýchlo vytvoriť Zmluvu o obstaraní zájazdu zákazníkovi na telefóne alebo u Vás v kancelárii. Nie je nič jednoduchšie, než si vyhľadať požadovaný zájazd v internom CeSYS Vyhľadávači a prejsť ihneď k vytvoreniu Zmluvy o obstaraní zájazdu. Všetky dôležité informácie o zájazde sa automaticky vložia do formulára Zmluvy o obstaraní zájazdu. Stačí už len doplniť údaje o objednávateľovi zájazdu a ďalších účastníkoch a zmluva je pripravená na tlač alebo k odoslaniu na email klienta.

Ukážka možnosti rýchleho vystavenia Zmluvy o obstaraní zájazdu z CeSYS Vyhľadávača.

 

Nové nástroje a rýchlejšia práca vo vlastných ponukách

Pracujete v CeSYSe s "Vlastnými ponukami"? Rozhodli sme sa Vám zjednodušiť prácu pri ich vytváraní a následnej práci s nimi.

  • Hlavnou novinkou je novovytvorený prehľad termínov s rozšíreným filtrovaním (názov zájazdu, kategórie ponúk)
  • hromadné akcie ako nastavenie alebo zrušenie last minute / first minute, vymazanie, aktivácia / deaktivácia
  • Druhy cien - stĺpce Vyžadované + Denne je možné tiež prepínať priamo zo zoznamu
  • Výber dátumov z widgetov

Ukážka hromadných akcií vo vlastných ponukách

Rozšírené nástroje v textovom editore

Do všetkých editorov v CeSYSe (stránky, newslettery, šablóny emailov a.i.) boli pridané rozšírené textové nástroje. Môžete tak jednoducho upravovať texty v stránkach, meniť farbu a veľkosť písma, vkladať obrázky, tabuľky atď.

Ukážka rozšírených textových nástrojov

CK LOLA TOURS plná zážitkových zájazdov

Cestovná kancelária LOLA Tours pôsobí na Slovensku už tretí rok a tvorí ju malý team ľudí, z ktorých niektorí v oblasti zážitkového cestovania pôsobia aktívne už 14 rokov. Špecializujeme sa predovšetkým na vlastné zážitkové poznávacie a pobytovo poznávacie zájazdy s rôznou tématikou. Pýchou Loly v zimnom období sú unikátne pobytovo poznávacie zájazdy do Mexika  vrátane adrenalínu, plávania s delfínmi, tuleňmi, žralokmi ako aj pozorovanie veľrýb na otvorenom Pacifiku.

Súčasťou všetkých našich zahraničných zájazdov je náš vlastný kvalifikovaný slovenský sprievodca a delegát.

Celoročne realizujeme školy v prírode, a počas zimnej sezóny aj lyžiarske pobyty v našich vlastných horských hoteloch na Makove.

Tvoria vašu skupinu cestujúcich osoby so sťaženým pohybom? Prispôsobíme Vám dopravu, ubytovanie i program.

Cestovné kancelárie, agentúry, firmy, školy a kolektívy ponúkame Vám dopravu modernými autobusmi & ODBORNÉ služby sprievodcu: ANGLICKO, ŠPANIELSKO (Barcelona, celé stredomorské pobrežie), ale aj MEXIKO, NEW YORK, KEŇA a ďalšie destinácie.  

Email: info@lolatours.sk

web: www.lolatours.sk

Telefón: +421904241057, +421915694468

Tešíme sa na Vás! LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA