Novinka APLEND Apartments v CeSYSe

Ut 10.december 2013

Dovoľte, aby sme Vám touto cestou predstavili APLEND Apartments. Sme ubytovacia spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť ubytovacích kapacít apartmánového typu s pestrou paletou služieb ponúkajúcich oddych, relax a množstvo športových aktivít. Naše zariadenia sa nachádzajú v turisticky najvyhľadávanejších lokalitách na Slovensku a sú zamerané na celoročnú prevádzku.
Všetky ubytovacie kapacity sú situované v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov, turistických chodníkov a lokalít s možnosťou aktivít, ktoré ocenia Vaši klienti počas celého roka. / Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Západné Tatry, Liptov, Donovaly, Martinské Hole /
.Zároveň sme pre Vás pripravili možnosť Affiliate spolupráce s   umiestnením banneru na Vašich stránkach, ktorý pre Vás podľa Vašich požiadaviek vytvoríme. Po presmerovaní sa z banneru má klient pocit, že zostáva stále na Vašom webe aj s Vašou URL adresou. V skutočnosti bude presmerovaný na web www.aplendpartner.com, kde nájde všetky naše zariadenia. Pri tejto forme spolupráce Vám poskytneme províziu vo výške 16 % a prístup na kontrolu rezervácií. Výhodou je online rezervácia s garanciou aktuálnych cien (first minute, last minute, pobytové balíčky).


Vážené agentúry, veríme že naša spolupráca bude obojstranne prospešná, neváhajte nás preto kontaktovať pre uzatvorenie Zmluvy o spolupráci.

www.aplend.com
aplend@aplend.com