Nová CK Alpenski Travel

Št 27.február 2014

V mene cestovnej kancelárie Alpenski Travel, s.r.o. - „Tie najlepšie dovolenky v Alpách“ a jej nového produktu Activity Travel si Vás dovoľujem osloviť s možnosťou spolupráce a poprosiť Vás o aktiváciu našej CK Alpenski Travel vo vašich CESYS vyhľadávačoch a ponukách.

Stali sme sa členom CESYSU a prostredníctvom tohto systému, Vám budeme prinášať jedinečné Fit & Dance pobyty campy pri mori pod vedením profesionálnych lektorov, jedinečné detské tanečné, športové a muzikálové tábory ako aj ponuky pre skupiny, školy, firmy, individualistov či rodiny.

Našou ponukou inšpirujeme všetkých milovníkov aktívne strávenej dovolenky, milovníkov lyžovačky, snowboardingu, freeridu, ski-alpinizmu, wellnessu, horskej turistiky, cykloturistiky, nordic-walkingu, raftovania, golfu a odpočinku pri horských jazerách ako aj milovníkov tanca, cvičenia, pohybu a zdravej výživy.

Postupne budeme do CESYSU pridávať naše balíčky a už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami. Ponuky CK Alpenski Travel nájdete na www.alpenskitravel.eu. Ponuky Activity Travel nájdete na www.activitytravel.eu v sekcii ACTIVITY šité na mieru ( na stránke ešte stále pracujeme )

Vyberte si z našich jedinečných ponúk:

Aktuálne Vám ponúkame jeden z našich FIT POBYTOV :


DOVOLENKA & CVIČENIE PRI MORI 2014 - Viac sa dočítate tu

Zároveň Vám ponúkame aj náš letná tanečný – muzikálový tábor

HOLLYWOOD DANCE CAMP 2014 - Viac tu

VEĽKÁ NOC V ALPÁCH ALEBO GOODBYE WINTER SKI & Spa De Luxe 2014

V prípade záujmu o uzatvorenie zmluvy o províznom predaji sa informujte prosím na info@activitytravel.eu.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ing. Mária Faktorová, konateľka CK Alpenski Travel,s.r.o.

Pre aktiváciu zájazdov CK Alpenski travel vo svojom CeSYSe postupujte takto. Prihláste sa do administrácie --> predaj --> cestovné kancelárie --> ID 88. Zakliknúť ako aktívnu CK.