Nová CK Paxtour

Št 15.máj 2014

Cestovná kancelária PAXTOUR Slovakia pôsobí na poli cestovného ruchu už od roku 1990. Ako jedna z prvých súkromných cestovných kancelárií sme sa zo začiatku zameriavali na pútnicke zájazdy za sakrálnymi pamiatkami či posilnením viery. Neskôr sme rozšírili našu ponuku o poznávacie zájazdy, ktoré si ihneď svojou atraktivitou trás a kvalitou sprievodcov získali mimoriadnu obľúbenosť. V súčasnosti máme v databáze stovky verných klientov, ktorí sa k nám každoročne vracajú a sú zárukou stability i ďalšieho skvalitňovania našej práce.

Aj v roku 2014 sme zaradili na náš nový web cca 180 poznávacích zájazdov do rôznych kútov Európy. Dôležitou, a nie nepodstatnou skutočnosťou je fakt, že máme až 98 % realizáciu všetkých ponúkaných zájazdov, s čím sa nemôže pochváliť hociktorá CK zaoberajúca sa poznávačkami. Kvôli prehľadnosti sme na webe naše zájazdy rozdelili do sekcií na klasické poznávacie zájazdy (autobusom i letecky) poznávačky s kúpaním , športové zájazdy, či už s aktívnym športovaním alebo za futbalom či tenisom, stále obľúbené letecké eurovíkendy, pútnické zájazdy, zájazdy za kultúrou (opera i divadlo) gastro ( vínne cesty) zájazdy s turistikou (i cykloturistikou) a zájazdy pre deti.

Dôležitým aspektom úspešnosti je serióznosť. Snažíme sa - či už ku klientom alebo našim predajcom pristupovať naozaj zodpovedne s prihliadnutím na špecifiká ich požiadaviek. To, či sa nám to darí je na posúdení Vás – našich predajcov - no fakt, že tento rok začíname už 24. bezproblémovú sezónu nám dáva presvedčenie, že cesta, ktorou ideme je správna. Tí, ktorí predávajú naše zájazdy nám snáď naše slová potvrdia a agentúry a predajcovia, ktorí s nami doposiaľ nespolupracovali sa budú môcť presvedčiť, že dôveru ktorú nám dajú - neoľutujú.

Našu ponuku nájdete na www.paxtour.sk

Aktivujte si vo vašich CeSYS vyhľadávačoch našu ponuku cez Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 94 Paxtour zakliknúť ako aktívnu