CK Montevia

Pi 16.máj 2014

CK MONTEVIA je zážitková cestovná kancelária špecializovaná na komfort a vyšší štandard cestovania. Ponúka plavby na jachte či katamaráne v Chorvátsku, Grécku, Sardínii, Elbe či Korzike. Poznávacie zájazdy, pobytové zájazdy vo Francúzsku, Azúrové pobrežie. Snowmobile (snežné skútre) v Kanade. Trekking na Slovensku.

Cestovná kancelária Montevia vznikla ako pokračujúca cestovná kancelária úspešnej Kastely-voyages, s cieľom osloviť a uspokojiť náročnejšieho klienta a poskytnúť mu širokú paletu možností ako tráviť dovolenku po celý rok. Priorita našej cestovnej kancelárie je spokojný klient pred, počas i po poskytnutí našich služieb bez ohľadu na osobitosť jeho požiadaviek.
Ak máte záujem o poskytnutie služieb a produktov našej cestovnej kancelárie, kontaktujte nás prosím za účelom dojednania konkrétnych podmienok na email montevia@montevia.sk.
Našu ponuku nájdete na www.montevia.sk/top-ponuka/9:ponuka-zajazdov-ck-montevia-podla-kontinentov.html

Tešíme sa vopred na budúcu spoluprácu.

Pre aktiváciu zájazdov CK MONTEVIA vo svojom CeSYSe postupujte takto. Prihláste sa do administrácie Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 91 Montevia zakliknúť ako aktívnu