CK Maxlight v CeSYSe

St 2.júl 2014

Ponúkame naše dlhoročné skúsenosti s potápaním v Egypte a cesty za poznávaním a potápaním do sveta  s našou partnerskou firmou Lighthouse.

Potápanie aj ako doplnok k iným zájazdom od iných cestoviek s destináciou Egypt. Každý, kto cestuje väčšinou potrebuje partnera. Je to veselšie, príjemnejšie, a väčšinou aj lacnejšie.

Našou spoločnou snahou je vytvoriť si komunitu, kde si single cestujúci, single potápači, nájdu partnerov na cesty. Zájazdy sú vytvorené tak, aby ani tí, čo cestujú s nami, nemuseli priplácať za jednolôžkové izby. Ušetria na poplatkoch za jednolôžkové izby, spoznajú nových ľudí.

Poznávacie zájazdy, potápanie a pobytové zájazdy do celého sveta pripravíme aj na vyžiadanie s predstihom.

Naša  špeciálna ponuka zájazdov do sveta sa denne rozširuje. Prihláste svojich single klientov na dovolenku snov Mexiko, Maledivy, Palau, Filipíny, Egypt, Južná Afrika, Kuba a ďalšie.

Pre certifikovaných potápačov a ich sprievod ponúkame vypracovanie potápačských ciest do sveta na miesta, ktoré poznáte z prírodopisných TV kanálov. Priblížime vám svetové miesta Filipín, Palau, Južnej Afriky, Kuby, Mozambiku, Bali, Thajska.  Pri tom  vám bude k dispozícii profesionálny potápačský inštruktor počas celého pobytu.

Za cenu "vycestovaním „na slepo“, s obchádzaním miestnych centier a ubytovacích zariadení, ponúkame kompletné potápačské služby, a istotu bez prekvapení. Komunikujeme so zaručenými partnermi, ktorých máme už vyskúšaných, a poskytnú nám servis bez trhlín. Zamedzíme vám prípadné diametrálne rozdiely z toho, čo by ste objednali sami na základe internetu, a toho čo vás na mieste bude čakať. Nájdeme vám to, čo je pre vás najlepšie a vyskúšané.

Nielen najkrajšie potápačské lokality máme v malíčku, ale aj informácie o počasí, predpokladaných teplotách vody aj vzduchu. Naši skúsení inštruktori sprevádzajú skupiny a poradia Vám aj ako fotiť, kedy natáčať. Z výprav vznikajú foto a video dokumenty, ktoré uchovajú vaše spomienky natrvalo.

Cestujte s nami z lásky k jedlu, naše špeciálne zájazdy sa orientujú aj na gastronómiu na ochutnávanie miestnych špecialít.

Jednotlivé destinácie kam cestujeme: Egypt, Slovensko, Filipíny, Bali, Mexiko, Palau, Thai pei, Hong Kong, Thajsko, Česko, Maďarsko.

Tešíme sa na spoluprácu.

Team Cestovnej kancelárie MAxlight s.r.o.

Pre aktiváciu zájazdov CK Maxlight vo svojom CeSYSe postupujte takto. Prihláste sa do administrácie Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 111 Maxlight zakliknúť ako aktívnu.