Pre CK: CeSYS Axelerátor pre efektívny provízny predaj

St 23.júl 2014

Potrebujete dopredať voľné kapacity alebo upozorniť na konkrétne produkty z Vašej ponuky? Vyskúšajte novú službu pre cestovné kancelárie CeSYS Axelerátor umožňujúci výber a zobrazenie termínov konkrétnych produktov v CeSYS Vyhľadávači (B2B).

CeSYS Axelerátor umožňuje výber konkrétnych termínov zájazdov cestovných kancelárií a ich zobrazenie na titulnej stránke CeSYS Vyhľadávača (B2B). CeSYS Vyhľadávač v súčasnej dobe používajú stovky cestovných agentúr v SR k vyhľadávaniu zájazdov pre svojich klientov, tvorbu rezervácií, tlač letákov do výkladov a ďalších informácií pre podporu predaja koncovým klientom.

Účelom CeSYS Axelerátora nie je urobiť z CeSYS Vyhľadávača "neriadenú reklamnú nástenku", ale ponúknuť možnosť cestovným kanceláriám cielene informovať o jej vybraných produktoch priamo provízneho predajcu . Aj preto sme obmedzili počet súčasne "axelerujúcich" na maximálne 4 CK , kde každá môže súčasne "axelerovať" 3 termíny.

Ako to funguje

Tento mesiac môžete napríklad "axelerovať" termíny na produkty do Egypta a to hlavne nedopredané ponuky (pretože ich potrebujete dopredať) a súčasne upozorniť na nový produkt na nadchádzajúcu sezónu, pretože ho potrebujete dostať do povedomia (napr. naštartovať predaj First minute). Záleží len na Vás, či si pripravíte podrobný plán "kedy, čo" alebo budete vkladať termíny podľa aktuálnej potreby a situácie v predaji.

CeSYS Axelerátor

Ako sa s tým pracuje

Veľmi jednoducho v prostredí CeSYS Vyhľadávača. Zadanie termínu do Axelerátora je otázkou jedného kliknutia . Môžete sledovať štatistiky zobrazenia jednotlivých termínov a ďalej s nimi pracovať (pridávať, archivovať atď.)

CeSYS Axelerátor

Koľko to stojí

CeSYS Axelerátor funguje na princípe plateného obdobia (1, 6 alebo 12 mesiacov), v rámci ktorého je možné vystriedať na titulných stránkach všetkých CeSYS Vyhľadávačov (B2B) neobmedzený počet vybraných termínov . V jeden moment súčasne možno zobrazovať maximálne tri termíny (jeden celý stĺpec). Vyžiadajte si cenník vrátane demo Axelerátora :)

Veríme, že sa jedná o jednu z mála služieb na trhu , ktorá je úzko zameraná priamo na provízny predaj zájazdov a umožňuje v reálnom čase aktívne propagovať konkrétne produkty CK s možnosťou ich okamžitého predaja.