O cestovnej kancelárii LOLA TOURS

Št 25.september 2014

   Naša cestovná kancelária LOLA Tours má na Slovensku už tretiu krásnu sezónu za sebou. Tvorí ju malý team ľudí, z ktorých niektorí v oblasti zážitkového cestovania pôsobia aktívne už 16 rokov. Špecializujeme sa predovšetkým na vlastné zážitkové projekty v podobe jedinečných poznávacích a pobytovo poznávacích zájazdov s rôznou tématikou. V našej ponuke nájdete aj príjemné pobytové zájazdy v hoteloch a prázdninových mestečkách pri mori určené tak pre rodiny s deťmi ako aj seniorov, škôlky, školy, firmy a kolektívy. Priamo na mieste vždy ponúkame množstvo zážitkových aktivít a výletov. Najrozsiahlejšiu ponuku výletov a zážitkov máme v Španielsku, pričom niektoré sú k dispozícii exkluzívne iba u nás, v spolupráci s našimi priateľmi v príslušnej lokalite.

Veľmi obľúbené sú práve zájazdy pre školy a kolektívy najmä do Londýna s okolím, Talianska a Španielska, a na iné zaujímavé miesta. V tomto smere sme prístupní aj iným cestovným kanceláriám a agentúram. Stačí ak vás kontaktuje kolektív so záujmom o zájazd - nech sa páči, kontaktujte nás, a my Vám celý projekt, na základe bohatých skúseností, pripravíme ad A po Z priamo na kľúč podľa prianí klienta. Bez toho, že by ste si Vy museli robiť nejaké starosti. Samozrejmosťou je pristavenie autobusu kamkoľvek v SR aj ČR a kvalifikovaný odborný sprievodca.

Zaujímavosťou sú na letné obdobie príjemné a nenáročné víkendové kúpačky na Jadrane. Tiež veľmi vhodné ako nenáročné víkendové výlety pre firmy, kluby seniorov, športové kluby a školské výlety na konci školského roka, a pod.

Pýchou Loly pre zimné sezóny sú krásne pobytovo poznávacie zájazdy do Mexika vrátane adrenalínu, jazdy na koňoch, plávania s delfínmi, tuleňmi, žralokmi, ako aj pozorovanie veľrýb, obrovských keporkakov na otvorenom Pacifiku. Táto ponuka je priam ideálna pre partie známych, priateľov alebo firemné partičky. Termíny celoročne, dohodou. Keporkaky sú však na západnom pobreží len v zimnom období cca od polovice Decembra do polovice Marca.

Novinkou v sezóne 2014 – 2015 budú aj Kanárske ostrovy. Buď ako pobytové alebo s inštruovaným surfingom.

Celoročne v ponuke Loly nájdete príjemné školy v prírode, a počas zimnej sezóny aj lyžiarske pobyty v našich vlastných horských hotelíkoch na Makove. Termíny vždy dohodou. Ponuku budeme priebežne dopĺňať aj o ďalšie zaujímavé projekty.

Zároveň by sme uvítali ponuky iných tour operátorov na provízny predaj ich zaujímavých projektov. Najmä nám ide o Turecko, prednostne západné pobrežie, ani nie tak južné, ďalej Egypt, Grécko, zaujímavé stredomorské ostrovy, a zaujímavú exotiku. Nemáme však žiaden záujem o Chorvátsko, Thajsko a blízkovýchodné krajiny.

Zároveň ponúkame všetkým cestovným kanceláriám skúseného odborného sprievodcu a delegáta, a to aj na dlhšie časové obdobie, najmä v letnej sezóne, pre Anglicko, Španielsko a iné destinácie podľa záujmu a dohody. Celoročne.

Súčasťou všetkých našich zahraničných zájazdov je náš vlastný kvalifikovaný slovenský sprievodca a delegát. Neváhajte nás kontaktovať ani v prípade ak Vašu skupinu alebo jej časť tvoria osoby so sťaženým pohybom. Prispôsobíme Vám dopravu, ubytovanie i program. Veríme, že spolu prežijeme veľa nezabudnuteľných, nádherných a nevšedných ciest za poznaním, oddychom a dobrodružstvami. Tešíme sa na spoluprácu - LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA.

Email: info@lolatours.sk

web: www.lolatours.sk

Telefón: +421904241057, +421915694468

Tešíme sa na Vás! LOLA TOURS - ZÁŽITKOVÁ CESTOVNÁ KANCELÁRIA

Pre aktiváciu zájazdov CK LOLA TOURS vo svojom CeSYSe postupujte takto. Prihláste sa do administrácie --> predaj --> cestovné kancelárie --> ID 77. Zakliknúť ako aktívnu CK.