Prezentácia zájazdov v televízii? S CeSYSom TV je to hračka

St 14.jún 2017

CeSYS prináša jedinečnú možnosť prezentácie zájazdov, ktoré ponúkate Vašim klientom pomocou novej technológie CeSYS TV. Umiestnime do Vášho výkladu alebo prevádzkarne moderný full HD LED TV podľa Vášho výberu a prepojíme ho s CeSYSom tak, aby ste na ňom mohli zobrazovať presne tie zájazdy, ktoré potrebujete v profesionálnej grafike spracované vo farbách Vašej cestovky.

Vyskúšajte niečo nové

Televízna obrazovka je pre súčasného človeka platforma, z ktorej je zvyknutý získavať najviac informácií. Vyskúšajte ponúknuť zájazdy týmto spôsobom. Pomôžeme Vám nainštalovať televíziu do Vášho výkladu, Vašej prevádzkarne alebo na ľubovoľné iné miesto, napríklad do obchodného domu. Zájazdy potom "pošlete" na nainštalovanú televíziu pomocou pár klikov v CeSYSe. Výsledok Vás prekvapí.

 

 

Jednoduchá obsluha

Obsluha CeSYS TV je jednoduchá a zobrazované zájazdy si môžete voliť buď jednotlivo alebo si vytvoriť sadu pravidiel (pomocou filtrovacích kritérií) a nechať z nich CeSYS automaticky zobrazovať zodpovedajúce zájazdy. Postaráme sa o inštaláciu, zapojenie a vysvetlíme, ako môžete zájazdy na televíziu "posielať". Naviac môžete počítať s hotline podporou v prípade, že budete potrebovať pomoc.

Efektívny predaj

Potrebujete viac televízií na viacerých miestach? Nie je problém. Technológia CeSYS TV vie pracovať ako v režime online tak offline. Zájazdy môžete ponúkať napríklad vo Vašej prevádzkárni a zároveľ na ďalších miestach, ktoré považujete za atraktívne pre Vašich potencionálnych zákazníkov (napr. obchodné centrum atď.).

Musím využiť TV od Vás?

Nemusíte. Pokiaľ disponujete vlastnou TV alebo monitorom, môžete ich použiť. Pokiaľ sa rozhodnete pre TV od nás, môžeme Vám ponúknuť kvalitnú Full HD LED televíziu, uhlopriečka 39 palcov za zaujímavú cenu. Z TV je odstránený TV tunner, čiže za ňu nie je povinnosť platiť poplatok.

Cena CeSYS TV

Cena zavisí na požadovanom modeli televízie a celkovom počte televízií. Radi pre Vás pripravíme kalkuláciu, stačí nám dať vedieť na info@cestovnysystem.sk. Tešíme sa na spoluprácu!

Tím CeSYS