Newsletter: neobmedzený počet kontaktov a 2000 emailov mesačne zadarmo

Ut 13.január 2015

Newsletter v CeSYSe bude od tohto roka fungovať v novom, lepšom režime. Zrušíli sme maximálny počet kontaktov, ktoré ste si mohli nahrať do adresára v Newslettery: napr. vo verzii Profi bol maximálny počet kontaktov stanovený na 500 emailov. Po novom si môžete nahrať do Newslettera neobmedzený počet emailov a to do akejkoľvek verzie CeSYSu a vybrať si z troch plánov, pomocou ktorých budete Vaše newslettery odosielať. 

Ako to celé funguje?

Jednoducho a fér pre všetkých. Máte dlhý zoznam klientov, ktorým chcete posielať Vaše newslettery? Nie je problém, všetky sa Vám do CeSYSu zmestia a je jedno či ich máte dvesto alebo päťtisíc. Do 2000 odoslaných emailov mesačne je všetko zadarmo. Ak budete chcieť posielať mesačne viac emailov, tak platí:

  • 0 - 2000 emailov mesačne - zadarmo
  • od 2000 emailov mesačne - 0,004 euro / 1 email + 8 euro
  • od 10000 emailov mesačne - 0,003 euro / 1 email

Ceny bez DPH 20%, fakturácia podľa množstva odoslaných mailov.

Počet odoslaných emailov v aktuálnom mesiaci uvidíte v newslettery. Budete si teda vždy môcť riadiť rozosielanie newslettera presne tak, ako potrebujete.

 

Prečo tento model?

Je férovejšie voči všetkým, ktorí odosielajú svoje marketingové správy pomocou newsletera v CeSYSe a súčasne minimalizuje riziko rozosielania spamu. To sa týka hlavne veľkoobjemových rozosielaní (tj. Nad 10000 emailov mesačne). Všeobecne nejde o to, aby sme "zarábali" na rozosielaní newsletterov, ale chceme sa vyhnúť napr. rozosielaniu na desaťtisíce emailov zakúpených za pár euro na internete, ktoré nemajú s emailovým marketingom nič spoločné a sú vyhodnotené ako spam. Snažíme sa tak zaručiť bezproblémové rozosielanie na všetky poštové servery, ktoré môžu Vaši klienti používať (napr. gmail atď.) 

Ako vytvoriť naozaj funkčný newsletter

Neviete ako vytvoriť v CeSYSe Newsletter, ktorý bude skutočne kvalitnou marketingovou správou a nie zbytočným emailom končiacim v koši? Pripravili sme pre vás návod ako na to (PDF k stiahnutiu). Ak tu nenájdete odpovede na Vaše otázky, sme Vám k dispozícii na našej hotline podpore. Radi Vám pomôžeme.

Naviac môžete v newslettery využiť šikovné funkcie:

 

 

Prajeme veľa úspechov!

Tím CeSYS