Nové šablóny výsledkov vyhľadávania a mobilný web

Ut 17.marec 2015

Chceme, aby Vaše weby boli čo najlepšie. Rozhodli sme sa preto odstrániť poslednú časť CeSYSu, ktorá bola rovnaká pre všetkých užívateľov - výsledky vyhľadávania, detailu hotela a detailu termínu. Teraz môže byť Váš web skutočne unikátny, a to od titulnej stránky až po detail termínu konkrétneho zájazdu. S novými šablónami je možné aj vkladanie vlastných recenzií k hotelom na Vašom webe  a optimalizácia pre mobilné zariadenia.

Pripravili sme pre Vás tri šablóny výsledkov vyhľadávania, detailu hotela a detailu termínu, ktoré môžete použiť na webe. Ak sa neuspokojíte so šablónami, môžeme spoločne vytvoriť šablóny podľa Vašich predstáv.

Vysledky vyhledávání

Kde a ako zapnúť

Vyberte si z katalógu jednu z ponúkaných šablón a pošlite na Hotline podporu číslo šablóny so žiadosťou o jej vloženie na web. O ostatné sa postaráme (vloženie do webu, úprava šablóny do farieb Vášho designu). Cenník šablón tu.

 

CeSYS je optimalizovaný pre mobilné zariadenia

Pre všetkých užívateľov CeSYSu Profi a Štandard je k dipozícii "mobilný web" - optimalizované zobrazenie webových stránok pre tzv. mobilné zariadenia (chytré telefóny, tablety atď.). CeSYS automaticky rozpozná, či klient prichádza na Váš web z mobilného zariadenia a zobrazí mu mobilný web.

Mobilní web od CeSYSu

Vyhľadávanie informácií na internete cez mobilné zariadenia rastie každým rokom o desiatky percent. Rovnako tak sa menia preferencie užívateľov smerom k jednotlivým zariadeniam, pomocou ktorých vyhľadávajú informácie behom dňa - mobilný telefón, klasický laptop alebo tablet. S CeSYSom nebudete pozadu a web Vašej cestovky sa bude správne zobrazovať na všetkých týchto zariadeniach.

Vyhledávání na různých zařízeních během dne

 

Koľko stojí nová šablóna spolu s optimalizaciou pre mobilné zariadenia

  • Profi: 50,- euro bez DPH (jednorázovo)
  • Standard: 150,- euro bez DPH (jednorázovo) 

Ak budete potrebovať vytvoriť Vašu vlastnú šablónu, môžete využiť zakázkové riešenie. V tomto prípade nás kontaktujte. Spoločne zvážime možnosti riešenia a dohodneme sa na cene za realizáciu.

Mobilný web pre cestovné kancelárie

Ak ste cestovná kancelária, ktorá má dáta v CeSYSe a nemáte mobilný web, radi Vám s jeho realizáciou pomôžeme. Je to jednoduché a získate profesionálne riešenie za rozumnú cenu.

Prajeme veľa úspechov s novými šablónami a mobilným webom.

Tím CeSYS