CeSYS je optimalizovaný pre mobilné zariadenia

Po 2.marec 2015

Pre všetkých užívateľov CeSYSu Profi a Štandard je k dipozícii "mobilný web" - optimalizované zobrazenie webových stránok pre tzv. mobilné zariadenia (chytré telefóny, tablety atď.). CeSYS automaticky rozpozná, či klient prichádza na Váš web z mobilného zariadenia a zobrazí mu mobilný web.

Mobilní web od CeSYSu

Vyhľadávanie informácií na internete cez mobilné zariadenia rastie každým rokom o desiatky percent. Rovnako tak sa menia preferencie užívateľov smerom k jednotlivým zariadeniam, pomocou ktorých vyhľadávajú informácie behom dňa - mobilný telefón, klasický laptop alebo tablet. S CeSYSom nebudete pozadu a web Vašej cestovky sa bude správne zobrazovať na všetkých týchto zariadeniach.

Vyhledávání na různých zařízeních během dne

 

Koľko stojí nová šablóna spolu s optimalizaciou pre mobilné zariadenia

  • Profi: 50,- euro bez DPH (jednorázovo)
  • Standard: 150,- euro bez DPH (jednorázovo) 

Ak budete potrebovať vytvoriť Vašu vlastnú šablónu, môžete využiť zakázkové riešenie. V tomto prípade nás kontaktujte. Spoločne zvážime možnosti riešenia a dohodneme sa na cene za realizáciu.

Mobilný web pre cestovné kancelárie

Ak ste cestovná kancelária, ktorá má dáta v CeSYSe a nemáte mobilný web, radi Vám s jeho realizáciou pomôžeme. Je to jednoduché a získate profesionálne riešenie za rozumnú cenu.

Prajeme veľa úspechov s novými šablónami a mobilným webom.

Tím CeSYS