Nová CK Pantour

St 25.marec 2015

 V oblasti cestovného ruchu sa pohybujeme už mnoho rokov, a z toho dôvodu môžeme našim klientom ponúknuť spoľahlivé a kvalitné služby v dlhodobo preverených hotelov aj iných ubytovacích zariadení, a to za bezkonkurenčné ceny. Medzi naše hlavné destinácie patrí Kréta, Rhodos, Kos a Turecká riviéra. Pre rodiny s deťmi máme zvýhodnené ponuky počas celej sezóny, v niektorých termínoch pobyt zadarmo aj pre druhé dieťa.

V sezóne 2014 budeme zaisťovať do všetkých našich destinácií viac ako 200 odletov z Prahy, Brna a Ostravy. Sme garantom väčšiny týchto letov alebo máme k dispozícii celé lietadlo. Naším partnerom je česká letecká spoločnosť Travel Service, ktorá má z dlhodobého hľadiska servis na najvyššej úrovni, či už sa jedná o dodržiavaní časov odletov či kvalitu služieb poskytovanú na palubách jej lietadiel. Pre lety do Turecka využívame služieb leteckej spoločnosti Corendon Airlines (z Prahy) a Onur Air (z Brna).

Na Kréte a na ostrove Rhodos sú našimi miestnymi partnermi sesterské spoločnosti CK Pantour, sro a v Turecku bol náš exkluzívny zástupca ocenený v rámci World Travel Awards ako najlepší incomingový zástupca v Európe za rok 2012.

S väčšinu hotelov z našej ponuky sme si vybudovali dlhodobú spoluprácu, ktorá prináša priaznivé ceny a dobrú dostupnosť. Vo všetkých ponúkaných destináciách máme veľký tím vlastných česky hovoriacich delegátov. Každý z nich je pripravený urobiť vašu dovolenku čo najpríjemnejšiu.

 

Aktivujte si vo vašom CeSYS admine našu ponuku cez Predaj -> Cestovné kanclelárie -> ID 127 Pantour zakliknúť ako aktívnu aby sa Vám naše zájazdy zobrazovali na webe.