Nová CK Albania

St 25.marec 2015

Len s nami sa môžete pozrieť do nepoznaného kúta Európy - Albánska, plného historických zaujímavostí a nádherných prírodných scenérií. Dovolenku pri kryštáľovo čistom Jadranskom mori si s nami môže dovoliť každý.

Ponúkame dopravu autobusom, ubytovanie v klimatizovanom apartmánovom dome alebo hoteli, 8 až 10 dní s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Spoľahnúť sa môžete na autobusovú dopravu komfortnými klimatizovanými autobusmi Scania, Renault, ktoré sú kompletne vybavené pre Vaše pohodlie. Na nezabudnuteľnú dovolenku sa môžete vybrať aj vlastnou dopravou alebo kombinovanou dopravou (autobus - lietadlo). Dopravu z letiska v Tirane do miesta ubytovania vieme na prianie klienta zabezpečiť.

Naša cestovná kancelária Albania Travel sa špecializuje výhradne na dovolenkovú destináciu Albánsko. Jedine s nami sa dostanete na slnečné pieskové pláže Dračskej riviéry a do malebného letoviska Dhërmi s kilometrami neobjavených pláží. 

Slnkom zaliata oblasť Golem, kde sa nachádza Dračská riviéra, patrí medzi najobľúbenejšie medzi domácimi aj zahraničnými turistami. Pobrežie Golem leží približne 10 kilometrov od najväčšieho prístavného mesta Albánska Drač (Durrës), ktoré je vzdialené 35 kilometrov od hlavného mesta Tirana a 20 kilometrov od medzinárodného letiska Matky Terezy pri Tirane.

DHËRMI (Grécky: Δρυμάδες, Drymades), je jedna z deviatich dedín regiónu Himara v Albánsku. Obec leží 42 km južne od mesta Vlorë a približne v rovnakej vzdialenosti severne od južného mesta Sarandë. Obec je postavená na svahu hôr Ceraunian v cca 200 metroch nadmorskej výšky. Skladá sa z troch štvrtí: Gjilek, Kondraq (tiež známy ako Kállay), a DHËRMI samotnej. Hory zostupujú na juhozápad do pobrežia Iónskeho mora a ostrova Korfu v diaľke na juhu. Neďaleko je obec Palasë. Obyvatelia DHËRMI hovoria variantou Himariote dialektu, vyznačujúci sa archaickými rysmi zachovanými v štandardnom Grécku. V poslednej dobe pobrežná oblasť zaznamenala boom v konštrukcii ubytovacích zariadení, ako sú drevené vilové komplexy. Okrem toho je okolie považované za "albánsku mládež" nočného života.

Ak ste zatúžili ponoriť sa do teplých vĺn Jadranského mora a Iónskeho mora, stačí si vybrať termín Vašej letnej dovolenky a kontaktovať tím našich pracovníkov. Dovolenku vám ochotne pomôžeme vybrať a naplánovať. Pre klientov zároveň zabezpečujeme komplexné služby zahrňujúce dopravu, ubytovanie, stravovanie, doplnkové služby, fakultatívne výlety i poistenie.

Aktivujte si vo vašom CeSYS admine našu ponuku cez Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 124 Albania Travel zakliknúť ako aktívnu, aby sa Vám ponuka zájazdov Albania Travel zobrazila na webe.