Nová CK v CeSYSe: Kovotour Plus

St 29.apríl 2015

Cestovná kancelária Kovotour Plus s.r.o. patrí k najväčším cestovným kanceláriám na českom trhu, v roku 2015 oslavuje táto najväčšia moravská cestovná kancelária 21 rokov svojej činnosti.

Kovotour plus s.r.o. je najväčšm európskym touroperátorom pre Čiernu Horu, ďalej patrí k popredným českým touroperátorom pre Albánsko, Chorvátsko, Grécko - Chalkidiki a grécke ostrovy Kréta, Korfu, Thassos, Turecko, Bulharsko a Severný Cyprus, s odletmi z Prahy, Brna a Ostravy. Pre autokarové odjazdy do Čiernej Hory, Albánska a Chorvátska ponúka Kovotour Plus nástupné miesta v rámci celej ČR. Klienti si môžu vyberať zo širokej ponuky ubytovania, od apartmánov až po luxusné hotelové komplexy pre najnáročnejších klientov.

Kovotour plus s.r.o. je popredným organizátorom leteckých i autokarových zájazdov. Medzi veľmi obľúbené produkty sa radia dotované pobyty 55+, kedy klienti čerpajú v cene zájazdu radu nadštandardných služieb, napr. rozšírenú formu stravovania, výlet v cene, česky hovoriaceho lekára a pod. Veľmi žiadané sú rovnako aj vyhľadávané klubové hotely s animačným programom pre všetky generácie klientov s pestrou ponukou ubytovania pre rodiny až s 3 deťmi. V rade destinácií môžu klienti čerpať akciu Dieťa pobyt zadarmo, vo vybraných destináciách je možno čerpať až 3 deti pobyt zadarmo. O spokojnosti klientov v destináciách sa dozvedia vyškolení, proklientsky orientovaní delegáti a animátori.

Pre všetky odlety z ČR Kovotour plus s.r.o. dlhodobo a úzko spolupracuje so spoločnosťou Travel Servis a Smart Wings, ktoré sú zárukou vysokého servisu na profesionálnej úrovni.

V Českej republike ponúka Kovotur plus s.r.o. pobyty v Beskydách v unikátnom Horskom hoteli Čeladenka ****, ktorý sa radí k najkomfortnejším ubytovacím kapacitám v Beskydách a ktorý bol v r. 2014 ocenený titulom Best Of Realty 2014.

Kovotour plus s.r.o. neustále rozširuje sieť províznych predajcov a franšíz v rámci celej ČR aj Slovenska, v prípade záujmu o užšiu spoluprácu prosím zašlite e-mail na stehlikova@kovotour.cz

Aktivujte si vo vašom CeSYS admine našu ponuku cez Predaj -Cestovné kancelárie -ID 129 Kovotour zakliknúť ako aktívnu, aby sa Vám ponuka našich zájazdov zobrazovala na webe.