Predstavujeme CK Fly2Go!

Ut 16.jún 2015

Cestovná kancelária Fly2Go je na slovenskom trhu síce nováčik, ale naši zamestnanci majú v oblasti cestovného ruchu už dlhoročnú prax a skúsenosti, či už na Slovensku alebo v Čechách, kde už ôsmu sezónu úspešne funguje naša materská spoločnosť. 

Naše portfólio hotelov sme zostavovali z obľúbených a overených hotelov po celej Tureckej riviére v oblastiach 
Antalya, Belek, Side, Alanya a Kemer. V našej ponuke nájdete od luxusných päťhviezdičkových rezortov až po cenovo výhodné, a napriek tomu stále kvalitné, menšie hotely s polpenziou, raňajkami, či dokonca úplne bez stravy. Okrem rodinných rezortov, eko hotelov a samozrejme mestských hotelov, ponúkame tiež hotely s možnosťou zabezpečenia väčších workshopov či konferencií, v portfóliu máme tiež hotely vhodné pre tranzitné ubytovanie v Antalyi. Hotely v našej ponuke sú naozaj rozmanité, vieme tak klientom ponúknuť a zabezpečiť dovolenku či pracovnú cestu presne na mieru. 

Naše lety v letnej sezóne 2015 prevádzkujeme s turecko-americkou spoločnosťou Borajet Airlines s odletom z Bratislavy v týždňových turnusoch každý piatok. Po prílete do Turecka už klientov očakáva náš česko-slovenský tím delegátov.

Pre uľahčenie práce cestovných agentúr sú naše zájazdy dostupné aj v online rezervačnom systéme, kde je možné zájazdy priamo rezervovať. Denne pripravujeme rozmanité lastminute ponuky a zaujímavé akcie. 

Aktivujte si vo vašom CeSYS admine našu ponuku cez Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 132 Fly2Go zakliknúť ako aktívnu, aby sa Vám ponuka zájazdov Fly2Go zobrazila na webe.