Nová CK Orostours

Pi 24.júl 2015

 

 

" Cestovná kancelária OROSTOURS je na trhu už 26. sezónu. V našej ponuke nájdete Egypt a Bulharsko.

E G Y P T - aj tohto roku ich nájdete v našej ponuke, pretože najlacnejšia letecká dovolenka s odletom zo Slovenska je už viac ako 10 rokov Egypt. Ak dovolenka v Egypte, tak určite Hurghada, nájdete tam všetko, čo patrí k dobrej dovolenke. Čakajú na Vás kvalitné hotelové komplexy i rezorty a hlavne nádherné azúrovo-modré ČERVENÉ MORE, v ktorom sa kúpali faraóni a Kleopatra. V našej rozšírenej ponuke nájdete aj nové all inclusive hotely, kde nájdete kľud, pokoj a kde si určite oddýchnete. Do Egypta lietame na 11, 12 dní z Košíc a Bratislavy.

B U L H A R S K O - pre tých, ktorí nepotrebujú k oddychu exotiku, ponúkame v tejto dobe ešte stále lacné Bulharsko. V našej ponuke nájdete letoviská od Slnečného Pobrežia až po Kiten. V letovisku Pomorie nájdete okrem zlatistých pláží aj pláže s liečivým, železitým pieskom. O niekoľko sto metrov ďalej nájdete aj slávne POMORIJSKÉ BAHNO, prípadne môžete navštíviť aj POMORIJSKÉ SANATÓRIUM. Ďalšie letovisko v Bulharsku, ktoré máme v novej rozšírenej ponuke je Slnečné Pobrežie. V tomto letovisku Vám dávame do pozornosti atraktívne hotely Colosseum a Liani s veľmi dobrými službami a so stravovaním all inclusive. Samozrejme v našej ponuke máme aj ďalšie letoviská Ravda - Nesebar, Primorsko a stále viac a viac žiadaný Kiten. Do Bulharska lietame na 8, 11, 12 dní z Košíc a na 11, 12 dní z Popradu, Sliača a Bratislavy.

V Bulharsku a Egypte ešte stále platí, že dovolenka je od slova " DOVOLIŤ SI ".

Aktivujte si vo vašom CeSYS admine našu ponuku cez Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 123 Orostours zakliknúť ako aktívnu, aby sa Vám ponuka zájazdov Orosturs zobrazila na webe.