Predstavujeme CK Terratravel

Ut 18.august 2015Cestovná kancelária TERRATRAVEL je na trhu cestovných kancelárií a súčasne aj členom SACKA od roku 1993.

Našou špecializáciou sú letné dovolenkové pobyty prevažne v stredomorí a celoročná ponuka pobytov na Slovensku.

Tak ako po minulé roky, aj v tejto sezóne ponúkame široký výber dovoleniek v známych aj menej známych strediskách s bohatým výberom ubytovacích zariadení.

Od začiatku sme pyšní na našu ponuku dovoleniek na ostrove Thassos. Poznáme ho ako vlastnú dlaň a radi sa s Vami o naše osobné skúsenosti podelíme. Spýtajte sa nás, kde je ukrytá pláž na ktorej budete len Vy, kde na ostrove nájdete zurčiace potoky, alebo kde má svoj dom grécka mama, ktorá Vám vo vlastnej kuchyni uvarí jedlo podľa Vašej chuti.

Doma sme aj na chorvátskom pobreží, kde príjemní majitelia objektov vítajú našich klientov slovami „Dobro došli na Jadran!“ Výber stredísk je bohatý – od Istrie až po Dubrovník, vrátane všetkých ostrovov. Ak nenájdete na našej stránke vyhovujúcu ponuku oznámte nám Vaše požiadavky a Vy Vám „ušijeme“ dovolenku na mieru.

V Taliansku je možnosť výberu ubytovania v rušných letoviskách severného Talianska ako sú Lignano, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, či vo vzdialenejšom Rimini. Stredné Taliansko ponúka prežitie dovolenky v exotickom prostredí Palmovej riviéry, v strediskách San Benedeto del Tronto, Martinsicuro, Alba Adriatica, Villa Rosa.

Pre záujemcov o dovolenku na Slovensku ponúkame bohaté možnosti, či už sú to pobyty na horách, pri jazerách, termálnych kúpaliskách alebo wellnes a liečebné pobyty v kúpeľoch. Všetky pobyty je možné absolvovať v širokej škále ubytovacích zariadení, od moderných rodinných penziónov, útulných súkromných chát až po komfortné hotely, wellnes hotely, či kúpeľné komplexy.

Sme radi, že sa nám dlhodobo darí poskytovať kvalitné služby, o čom svedčí aj každoročne narastajúci počet klientov.

Teší nás, že venujete čas našej ponuke a veríme, že sa aj Vy zaradíte do širokej rodiny našich spokojných zákazníkov.

Aktivujte si vo vašom CeSYS admine našu ponuku cez Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 128 Terra Travel zakliknúť ako aktívnu, aby sa Vám ponuka zájazdov Terra Travel zobrazila na webe.