Do novej sezóny s lepším webom

Pi 2.október 2015

Letná sezóna sa blíži ku koncu a za dverami už čaká zimná. Aká bude a koľko nových klientov vám prinesie odhadnúť nedokážeme, ale dokážeme vám pomôcť s prípravou vášho CeSYSu tak, aby ich bolo čo najviac. Poďme sa pozrieť na niektoré rýchle tipy.

Vylepšite prehľadnosť vyhľadávania a detailov zájazdov

Kvalita informácií a rýchlosť s akou dokážete potencionálneho klienta "dostať" k objednávkovému formuláru, je dôležitým faktorom úspechu vášho webu. Takže prečo na tom nezapracovať práve v rámci prípravy webu na zimnú sezónu.

Odporúčame vyskúšať nové šablóny výsledkov vyhľadávania, detailu hotela a termínu, ktoré vám umožnia "poskladať si" informácie o zájazde vo výsledkoch vyhľadávania tak, ako to považujete za najprehľadnejšie. Rovnako tak môžete tieto informácie poskladať v detaile hotela, a dokonca v detaile konkrétneho termínu.

Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme tri šablóny výsledkov vyhľadávania, detailu hotela a termínu, podľa našich skúseností a trendov v cestovkárskom webdesigne. Jednorazová cena za šabĺóny pri profi verzii je 50,- euro/bez DPH, pri štandard verzii 150,- euro/bez DPH. Samozrejme nič nebráni tomu, vytvoriť originálnu šablónu na základe vašich predstáv, stačí nám dať vedieť..

 

Pripravte si novú šablónu newsletterov

Osloviť klientov kvalitným newsletterom je najlacnejší a efektívny spôsob marketingovej komunikácie a vzhľadom k faktu, že v CeSYSe ide jednoducho vytvárať newslettery priamo zo zájazdov cestovných kancelárií, odporúčame pripraviť si na zimnú sezónu novú šablónu newsletterov.

Radi zrealizujeme vašu predstavu, alebo vám navrhneme jednoduchú šablónu newsletterov, prispôsobenú zimnej sezóne alebo konkrétnemu produktu, ktorý chcete ponúknuť potencionálnym klientom. Podporte svoj internetový predaj kvalitným newsletterom a podporte štart zimnej sezóny! Cena za vytvorenie šablóny newslettera je 20,- euro/bez DPH. 

 

Potrebujete viacej informácií?

Stačí zavolať na +421 34 622 8004. Ak máte radšej e-mailovú komunikáciu, tak sme k dispozícii na info@cestovnysystem.sk