Prejdite na Financie v CeSYSe, sú zadarmo!

Št 10.december 2015

Hľadáte spoľahlivé a jednoduché riešenie pre tvorbu vašich účtovných dokladov? Nechcete viesť súbežne túto agendu v niekoľkých systémoch? Vyskúšajte si modul Financie, ktorý máte zadarmo k dispozícii vo vašom CeSYSe. Dôvodov, prečo používať Financie, je hneď niekoľko.

Modul Financie je dostupný zadarmo vo všetkých verziách CeSYSu (Mini, Standard, Profi) a môžete v ňom vystavovať a evidovať najbežnejšie účtovné doklady, s ktorými sa pri prevádzke cestovnej agentúry stretnete- faktúry, zálohové faktúry, pokladničné doklady a dobropisy.

Práca s týmito dokumentami je potom integrovaná s ďalšími modulmi v administrácii (napr. Zmluvy). Celý obchodný prípad ide teda administratívne vybaviť v rámci CeSYSu, tj. od prijatiej objednávky, cez vystavenie Zmluvy o zájazde až po vytvorenie faktúry, pokladničného dokladu atď. Nemusíte teda "preklikávať" medzi rôznymi systémami a šetríte tak čas sebe i vašim klientom. Naviac máte všetko na jednom mieste, v prehľadnej a zrozumiteľnej podobe, prispôsobené agende cestovnej agentúry alebo kancelárie. Zhrnme si základné výhody Financií:

Prečo prejsť na financie v CeSYSe?

- sú k dispozícii vo všetkých verziách CeSYSu

- sú prepojené s ďalšími modulmi, ktoré používate

- umožňujú pracovať s najbežnejšími účtovnými dokladmi

- sú prispôsobené agende cestovnej agentúry / kancelárie

- šetria váš čas a nič za ne neplatíte

Radi by sme Vám ukázali, ako môžete na Financie jednoducho prejsť - bude začiatok roka, teda ideálna príležitosť to vyskúšať. Pre jednoduchosť a rýchlosť sme pre vás pripravili Sprievodcu nastavenia, ktorý vám pomôže vytvoriť základné nastavenia vašich nových financií.

Začíname s financiami - Sprievodca nastavenia

Pri prvom otvorení niektorého z tlačítok (Prehľad, Faktúry, Zálohy,...) v záložke Financie vo vašej administrácii CeSYSu sa vám zobrazí Sprievodca nastavenia údajov vašej spoločnosti.

1) Vložte IČO vašej spoločnosti

2) Vložte ostatné údaje vašej spoločnosti

3) Nastavenie východiskových údajov fakturácie. Nastavte východiskový špecifický a konštantný symbol, splatnosť faktúr a email odosielatela faktúr.

4) Dokončenie sprievodcu nastavenia. Hotovo. Vaše financie boli nastavené a zobrazí sa úvodná stránka Financií

a môžete začať pracovať, napr. vystavovať faktúry, príjmové a výdavkové faktúry,... Ak si nebudete vedieť s niečím rady, radi Vám pomôžeme na technickej podpore +421 34 622 8004 alebo podpora@cestovnysystem.sk

Tím CeSYS