Nová CK Galeb

Ut 1.marec 2016

Galeb, s.r.o. cestovná kancelária vstupuje v roku 2016 už do svojej 19. sezóny. Teší nás Vaša dôvera v naše služby. Snažíme sa túto dôveru u Vás nesklamať a naďalej poskytovať kvalitné služby na záklkade pravdivých informácií o destináciách, službách, ale aj našim prístupom k Vám nielen počas predaja produktu, ale aj počas Vášho pobytu na mieste.

Zachovávate nám svoju priazeň a dôveru, za čo Vám zo srdca ďakujeme. V novej sezóne sme opäť pre Vás pripravili širokú ponuku pobytových zájazdov do Chorvátska. Horúcou novinkou je Hotel Lišanj v Novom Vinodolskom, ktorý Vám ponúkame vo vynikajúcich cenách. Pre tých, ktorí majú radi poznávacie a pobytovo poznávacie zájazdy, sme našu ponuku rozšírili o nové zájazdy. Našim cieľom je stále Vaša spokojnosť s dovolenkou, ktorú si z našej ponuky budete vyberať podľa vašich predstáv a možností.

Na záver chceme srdečne poďakovať všetkým Vám, ktorí sa na nás s dôverou obraciate a opakovanie si nás vyberáte za svojho dovolenkového partnera. Veríme, že aj v nastávajúcej sezóne sa s Vami stretneme a zároveň sa tešíme na ďalších nových spokojných klientov.

Aktivujte si vo vašom CeSYS admine našu ponuku cez Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 144 Galeb zakliknúť ako aktívnu, aby sa Vám ponuka zájazdov Galeb zobrazila na webe.