Predstavujeme CK Gran Canaria Travel

Ut 17.máj 2016

Gran Canaria Travel je cestovná kancelária, ako už sám názov hovorí, špecializujúca sa na pobyty na Kanárskych ostrovoch, najmä na Gran Canarii. Na Gran Canarii sa pohybujeme už viac ako 20 rokov, avšak k predaju vlastných produktov sme pristúpili až v roku 2015. Vlastné pobytové termíny ponúkame najmä v období od októbra do júna. Pri výbere ubytovacích zariadení uplatňujeme vlastné skúsenosti s jednotlivými hotelmi a rezortmi, ktoré vychádzajú z osobných znalostí majiteľa CK.

Samozrejmosťou pre klientov je poradenstvo pri výbere lokality, vhodnej pre konkrétnych návštevníkov. Neposlednou výhodou pre klientov CK Gran Canaria Travel je aj exkluzívny produkt CK, zľavová karta Gran Canaria Card, ktorú obdrží každý klient CK. Okrem štandardných zájazdov ponúkame vytvorenie zájazdov na mieru pre každého klienta. Provízia zo zájazdov je pre všetkých predajcov 8 % z ceny (bez DPH). Pri obednávaní môžete využiť našu cestovnú zmluvu alebo jednotnú zmluvu v CeSYSe.

Okrem ponuky zájazdov na Kanárske ostrovy sa stretnete v systéme CeSYS aj s ďalšími produktami, napr. v súčasnej dobe pripravovaný poznávací zájazd do Toulouse vo Francúzsku spojený s návštevou montážnych liniek v závode Airbus, vrátane montážnej linky Airbus A380.

Aktivujte si ich v admine CeSYS v časti Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 156 Gran Canaria Travel zakliknúť ako aktívnu.