Pridali sme CK Marco Travel do CeSYSu

Po 4.júl 2016

Cestovná kancelária MarcoTravel.sk bola založená v roku 2013, ako malá rodinná internetová cestovka, manželmi Jurajom a Tatianou Jancurovími, ako malý-veľký sen o cestovnej kancelárií s ponukou letných dovoleniek do Grécka na nádherné a milované Chalkidiki.

V súčasnosti už cestovná kancelária ponúka širší výber dovoleniek v kvalitných a nami, samotnými majiteľmi, overených ubytovaniach a hoteloch v Grécku na Chalkidiki a Olympskej Riviére, v Bulharsku vo Sveti Vlase, Slnečnom pobreží, Nessebare a Pomorí a v neposlednom rade dotvárajú ponuku CK zájazdy do Chorvátska na Istriu, Makarskú riviéru a netradičné poznávacie zájazdy po celom Balkáne, Grécku, Rusku, Pobaltí a našom peknom Slovensku.

 

Do Grécka ponúkame MiniBusovú dopravu, kde jazdíme malými 9-miestnými minibusmi a celá cesta prebieha rýchlo a v rodinnom duchu a Individuálnu dopravu. Pri individuálnej doprave, nie je nutné sa držať nami navolených termínov a je možné ušiť pre klientov termín na mieru podľa požiadaviek a potrieb klienta.

 

Do Bulharska ponúkame tiež autobusovú, resp. minibusovú dopravu z celého severu Slovenska od Žiliny cez Vrútky, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Spišskú novú Ves, Levoču a celý Východ SlovenskaLeteckú dopravu ponúkame z Košíc, Bratislavy, Brna a Ostravy a tu POZOR, lebo pri leteckej sa tiež nemusíte držať nami vybratých termínov, ale keď nám zavoláte, alebo napíšete kedy môže klient cestovať, tak mu podľa dostupnosti ušijeme termín na mieru, čiže ľubovoľný termín v ľubovoľnej dĺžke, v ľubovoľnom hoteli :-) A samozrejme dávame aj tu možnosť individuálnej dopravy, kde tiež môžeme ušiť termín na mieru.

 

Do Chorvátska ponúkame dopravu buď autobusom z takmer celého Slovenska, alebo individuálnou dopravou.

 

Vo všetkých letoviskách, ktoré ponúkame máme Slovensky, poprípade Česky hovoriacich delegátov/delegátky.

 

Nami ponúkaná provízia pri BG a GR je 10% bez DPH z konečnej ceny na zmluve a je jedno či to bude First Minute, Last Minute, alebo katalógová cena.

Pri Chorvátsku ponúkame 7% províziu.

 

Veľmi radi by sme aj s Vami uzavreli spoločnú a obojstranne úspešnú spoluprácu, ktorej výsledkom budú, verím, že len spokojní klienti.

 

Aktivujte si nás v admine CeSYS v časti Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 159 Marco Travel.

 

S pozdravom  /  Best regards

 

ING. JURAJ JANCURA

      

MarcoTravel.sk

Cestovná kancelária