Pridali sme české FIRO tour do slovenského CeSYSu

Pi 8.júl 2016

Cestovná kancelária FIRO - tour pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990, z právnej formy fyzickej osoby sa v roku 2004 transformovala na akciovú spoločnosť. Jedná sa o českú spoločnosť, ktorá je zároveň jednou z najväčších cestovných kancelárií v Českej republike. Významné zastúpenie má FIRO - tour tiež na Slovensku.

FIRO - tour neustále sleduje trendy vývoja cestovania, je jedným z lídrov na trhu, ktorí udávajú trendy v oblasti cestovného ruchu. Otvára českému trhu nové, predtým nedostupné destinácie. Býva opakovane ocenená v mnohých anketách odborníkmi z radov cestovného ruchu aj verejnosti (TTG, Sírius, Českých 100 najlepších a pod.) Vzhľadom na objemy nakupovaných služieb a množstvo odbavených klientov presahujúcom sto tisíc klientov ročne je FIRO - tour v mnohých zahraničných destináciach dominantným zástupcom slovenského trhu.

Už 20 rokov prevádzkuje FIRO - tour vo vybraných destináciách a kapacitách detské prázdninové kluby Firáčik. Účasť v detskom klube Firáčik je zdarma a deťom vo veku 4-12 rokov zabezpečuje programy plné športu, hier a zábavy pod vedením skúsených animátorov.

Okrem leteckých zájazdov má FIRO - tour v ponuke aj letné pobytové zájazdy s autokarovou a vlastnou dopravou, medzi ktorými ponukou aj počtom klientov vyniká Chorvátsko, veľmi početné zastúpenie má Taliansko - tieto destinácie vám prinášame na váš trh spoločne so Slovinskom.

FIRO - tour ponúka svoje zájazdy ako svojim individuálnym klientom, tak aj kolektívnym skupinám a firmám. Organizuje firemné a motivačné akcie, obchodné cesty a poskytuje kompletný servis vrátane konzultácií výberu destinácií, zákaznícky servis okrem iného zabezpečuje starostlivosť o VIP klientov. Cestovná kancelária FIRO - tour rozšírila svoje doplnkové produkty o možnosti predaja vstupeniek na kultúrne, športové a iné spoločenské akcie, zabezpečenie darčekových certifikátov, parkovanie na letiskách či balíky cestovného poistenia za špeciálnu sadzbu.

Cestovná kancelária FIRO - tour svoju obsiahlu ponuku predstavuje verejnosti prostredníctvom svojich tlačených katalógov vydávaných pravidelne v sériach pre zimnú a letnú sezónu. Prezentuje svoje produkty aj na webových stránkach www.firotour.cz. Okrem základných katalógov a webových stránok vydáva pravidelne aj ďalšie tématicky zamerané propagačné brožúry a ďalšie predajné materiály.

Predaj zájazdov cestovnej kancelárie zabezpečujú pobočky, ktorých počet dosiahol  tri desiatky, v posledných rokoch bola pobočková sieť rozšírená najmä do vybraných obchodných centier. Nemenej významnú úlohu v predaji zájazdov hrajú autorizovaní predajcovia, ktorých má FIRO - tour viac ako tisíc. Telefonické rezervácie pre klientov aj koncesionárov zabezpečuje vlastné call centrum. Ako reakciu na stále rastúci počet rezervácií a predajov prostredníctvom internetu zriadila cestovná kancelária FIRO - tour na svojich webových stránkach online rezervácie a predaj, pre možnosť zistenia bližších informácií je zriadené chatovacie okno. Pre svojich pracovníkov a koncesionárov zabezpečuje cestovná kancelária pravidelné prezentácie produktov a školenia potrebné na predaj, rovnako ako študijné cesty do ponúkaných destinácií.

Budeme potešení, keď sa obrátite na FIRO - tour ako na partnera pre zabezpečenie vašej dovolenky.

Aktivujte si nás v admine CeSYS v časti Predaj -> Cestovné kancelárie -> ID 158 FIRO - tour CZ.

oddelenie autorizovaného predaja

FIRO-tour a.s.
Národní 37/38, 110 00 Praha 1

koresponden
ční adresa:
Nám
ěstí 1. Máje 94, 430 01 Chomutov
TEL: 474
 606 401
FAX:
 474 606 923

prodejci@firotour.cz