Modré stretnutia v apríli!

Pi 17.marec 2017

Vážení priatelia,

dovoľujeme si Vás pozvať na Modré stretnutia, ktoré sa uskutočna v apríli:

25.4. Žilina

26.4. Nitra

27.4. Banská Bystrica

28.4. Košice

Čo sú to Modré stretnutia?

Modré stretnutia prebiehajú formou konzultácií v počte maximálne 2 - 3 agentúr tak, aby sme mohli garantovať dostatočný priestor pre Vaše otázky a námety. Nechýba samozrejme ani zoznámenie s novinkami, ktoré pre Vás v tomto roku chystáme a tiež realizujeme. Dĺžka konzultácie cca 1,5 - 2 hodiny.Prečo sa zúčastniť?

Jedná sa o výbornú príležitosť na prehĺbenie Vašich znalostí a zručností práce v CeSYSe. Vzhľadom k faktu, že pracujeme formou konzultácií vo veľmi malých skupinkách, nemusíte mať obavy sa pýtať na to, čo potrebujete vysvetliť, alebo s čím si neviete rady. Vždy dostanete odpoveď na Vaše otázky, vždy Vám ukážeme ako konkrétnu situáciu v CeSYSe riešiť.Ako často a kde Modré stretnutia prebiehajú?

Modrá stretnutia pre Vás budeme realizovať v pravidelných cykloch, tzn. že v termíne konania modrého stretnutia budeme k dispozícii vo Vašom meste, alebo blízkom okolí. Naším cieľom je byť vo vašej blízkosti aspoň raz za 3 mesiace. Termíny Modrého stretnutia pravidelne uverejníme na našom webe a tiež rozošleme pozvánky newsletterom.Sú Modré stretnutia platené?

Nie, modré stretnutia pre všetky cestovné agentúry pripravujeme zdarma.

Prosíme všetkých užívateľov CeSYSu, ktorí majú záujem o stretnutie, aby potvrdili svoju účasť  na email info@cestovnysytem.sk

Tešíme sa na stretnutie, Tím CeSYS