Vyhľadávanie nemeckých a rakúskych CK v CeSYSe

Ut 20.jún 2017

Predávate produkty nemeckých a rakúskych CK a ste zároveň zmluvnými partnermi CK Delta Reisen s.r.o.? Máme pre vás unikátne riešenie pre realizáciu (nielen) internetového predaja!

Vážení priatelia,

CeSYS vám ako jediný systém pre predaj zájazdov na internete prináša úplne nové a unikátne riešenie pre predaj produktov nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií. Zoznámte sa s výhodami nového Partnerského systému, ktorý vám a vašim klientom otvára nové možnosti predaja týchto produktov.

Tešiť sa môžete na nasledujúce nástroje nového Partnerského systému:

 1. Webový vyhľadávač- samostatné vyhľadávanie nemeckých a rakúskych CK integrované do webových stránok bežiacich na CeSYSe (B2C).
 2. Interný vyhľadávač- vyhľadávanie v produktoch nemeckých a rakúskych CK v prostredí interného CeSYS Vyhľadávača (B2B).
 3. Vyhľadávacia maska IFRAME

1. Webový vyhľadávač (B2C)

 Webový vyhľadávač (B2C) je inovovaný systém pre vyhľadávanie produktov nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií pre webové stránky bežiace na CeSYSe. Jedná sa o systém, ktorý nahrádza pôvodnú vyhľadávaciu masku vkladanú do vašich webových stránok pomocou technológie iframe a je úplne integrovaný do vyších webových stránok. Nejedná sa teda o riešenie založené na externých službách (stránkach, vyhľadávačoch), ktoré sú vkladané do webov pomocou vnorených stránok (tzv. iframov), ale o priamu integráciu do zdrojového kódu vašeho CeSYSu. Skladá sa z vyhľadávacej masky, výsledkov vyhľadávaní,detailu hotela, detailu termínu s objednávkovým formulárom- riadi sa rovnakou logikou vyhľadávaní a rozšíreními možnostami grafických úprav ako vyhľadávanie v produktoch slovenských CK.

Vyhľadávacia maska Webového vyhľadávača integrovaná do webových stránok. Všimnite si možnosti kombinácie s vyhľadávacou maskou slovenských CK "na jeden klik".

V čom je Webový vyhľadávač unikátny?

 • klientsky komfortné riešenie formou rozdelenia vyhľadávacej masky na vyhľadávanie v českých alebo nemeckých (rakúskych) CK, prípadne vloženie samotnej vyhľadávacej masky nemeckých a rakúskych CK, odpadá nutnosť, aby klient na webe otváral súčasné riešenie vyskakujúce do nového okna (IFRAME).
 • vyhľadávanie podľa kritérií, na ktoré sú návštevníci vášho webu zvyknutí (dátum, destinácia, cena za dosp. a deti, destinačný strom)
 • možnosť vyhľadávania zájazdov (pauschalreisen) alebo iba v hoteloch ("nur hotel")
 • online overenie dostupnosti vybraného termínu a ceny
 • možnosť zladenia vzhľadu vyhľadávacej masky a výsledkov vyhľadania s grafikou súčasného webu
 • českojazyčné popisky hotelov alebo tlačidlo pre strojový preklad v prípadoch, kde preklad nieje dostupný (+ originálne popisky zájazdov nemeckých CK)
 • zobrazenie doplňujúcich informácií o hotely (vybavenie, vzdialenosť od pláže, športové vyžitie atď)
 • možnosť práce so zájazdami DE/AT CK v rámci SEO modulu (CeSYS Profi), idexovanie DE/AT zájazdov vo vyhľadávačoch
 • možnosť zobrazenia termínov slovenských CK a termínov zájazdov rakúskych CK na jeden "klik" (tam, kde je zhoda v ponúkaných hoteloch SK a DE/AT CK)
 • postup tvorby objednávky je rovnaký s postupom v súčasnom partnerskom systéme CK Delta Reisen s.r.o. (IFRAME), naviac výhodou je uloženie objednávky v administrácii vášho CeSYSu 
 • možnosť ďalšieho vývoja a vylepšenia na základe vaších postrehov a pripomienok

Výsledky vyhľadávanie v produktoch nemeckých a rakúskych CK. Pri každom hotely je infografika s doplňujúcimi údajmi o vybavenosti hotela.

Ako môžem aktivovať Webový vyhľadávač a koľko stojí?

Samostatné vyhľadávanie ide aktivovať žiadosťou poslanou na podpora@cestovnysystem.sk. Cena je stanovená na 19,90,- bez DPH mesačne. V prípade dosiahnutia kvartálneho obratu pre CK Delta Reisen s.r.o. 15 000 euro,- je poplatok na ďalší kvartál 0,-.

 

2. Interný vyhľadávač (B2B)

Interný vyhľadávač (B2B) je rozšírenie súčasného interného CeSYS Vyhľadávača o vyhľadávanie v produktoch rakúskych a nemeckých CK. K dispozícii máte na jednom mieste (v CeSYS Vyhľadávači) vyhľadávaciu masku pre produkty slovenských CK tak aj produkty nemeckých a rakúskych CK. K dispozícii sú aj marketingové nástroje pre prácu s vyhľadanými produktami ako napr. tvorba letákov, posielanie ponúk klientom, export vybraných produktov do newslettera atď.

V čom je interný vyhľadávač unikátny?

 •  vyhľadávanie podľa kritérií, na ktoré ste s CeSYS Vyhľadávačom zvyknutý (dátum, destinácia, cena za dosp. alebo deťi, destinačný strom)
 • tvorba online obcií na vybrané zájazdy + automatické generovanie zmlúv o zájazde s predvyplnenými údajmi z objednávky
 • možnosť posielanie ponúk klientom z vyhľadávača
 • možnosť vyhľadávania zájazdov (pauschalreisen) alebo iba v hoteloch ("nur hotel")

Ako môžem aktivovať Interný vyhľadávač a koľko stojí?

Interný vyhľadávač ide aktivovať žiadosťou zaslanou na podpora@cestovnysystem.sk

Uvítame samozrejme ako vždy vaše pripomienky a návrhy na zlepšenie.

Veríme, že vám nový partnerský systém prinesie veľa nových klientov.

Tím CeSYS.