Aktivujte si v CeSYSe CK TaB Travel!

Ut 25.júl 2017

Užite si v Egypte pri Červenom mory fantastické pláže Hurghady a Sharm al Sheikhu, relaxujte v Tunisku, kde si môžete vybrať jedno z miest Mahdia, Monastir, Sousse, Port El Kantaoui, Hammamet a Nabeul. Ak sa rozhodnete cestovať na Tureckú riviéru, čakajú vás hotely v mestách ako Antalya, Kemer, Belek, Side či Alanya. Bulharské pláže sú skvelou voľbou pre relaxáciu a našich hostí čaká aj Rhodos a Kréta v Grécku so slávnou gréckou pohostinnosťou.

V CeSYSe nájdete aj naše sezónne ponuky v destináciach ako Spojené arabské emiráty - Dubaj, Thajsko, India a Goa. Ultra Last minute a last minute ponuky sú k dispozícii v nasledujúcich lokalitách: Turecko, Egypt, Tunisko, Bulharsko, Grécko. V prípade letu alebo hotelovej rezervácie na ktoromkoľvek mieste na svete sa obrátte na našich spolupracovníkov.

Naša cestovná kancelária pristupuje k svojim zákazníkom mimoriadne flexibilne, dobre vyškolený personál Vám pomôže vždy poskytovať profesionálne služby pre našich cestujúcich za konkurencieschopné ceny. Aktivujte si nás vo vašom CeSYSe ID 174 TaB Travel