Aktivujte si rozcestník štátov vo vašom CeSYSe

Ut 5.september 2017

Využite novej príležitosti, ako zobrazovať výsledky hľadania a aktivujte si Rozcestník štátov.

Aktivujte si rozcestník štátov vo Vašom CeSYSe

Máte klientov, ktorí ešte nevedia, akým smerom vyraziť a chceli by si tak pozrieť ponuku viacero destinácií? Práve na nich smeruje naše ďalšie vylepšenie, ktoré inde nenájdete.

Čo je teda nové?

Pridali sme do CeSYSu možnosť aktivácie destinačného rozcestníka. Ak Vaši klienti ešte nevedia, kam vyraziť a nešpecifikujú tak vo vyhľadávacej maske na webe konkrétny štát alebo destináciu, zobrazí sa im prehľadná tabuľka krajín s uvedeným počtom ubytovaní a najnižšou cenou, na ktorej môžu jednoducho pokračovať vo vyhľadávaní.

Stále sme Vás nepresvedčili?

Chápeme, že vedieť zaujať návštevníkov Vašich stránok je veľmi dôležité, a preto, ak chcete ponúknuť len vybrané destinácie, aj to ide nastaviť. Sami si môžete určiť, ktoré štáty takto zobraziť a výsledky hľadania ďalej graficky upravovať.

Výsledky hľadania tak môžu vypadať ako ukážka nižšie.

 

Ako a kde rozcestník štátov aktivovať?

Pre aktiváciu rozcestníku štátov sa prihláste do administrácie Vašeho CeSYSu a choďte na "Web"- "Vyhľadávacia maska". Vyberte požadovanú masku a klinite u nej na modré tlačidlo "Zmeniť". V sekcii "Vyhľadávacia maska" nájdete možnosť nastavenia "Tabuľka štátov". To stačí zaškrtnúť a dať zmeny uložiť.

Ak potrebuete s aktiváciou pomôcť, kontaktujte CeSYS podporu na podpora@cestovnysystem.sk a my Vám radi pomôžeme.