Nový spôsob vyhľadávania zájazdov

Ut 21.november 2017

Či už ste predajcom výhradne slovenských CK alebo využívate ponuku nemeckých a rakúskych cestoviek v CeSYSe, zaručene oceníte naše najnovšie vylepšenie CeSYS vyhľadávača. Radi by sme vám predstavili nový, rýchlejší a prehľadnejší spôsob vyhľadávania.

Vážení priatelia, radi by sme Vám predstavili najnovšie vylepšenie CeSYS vyhľadávača. Teraz ponovom môžete využiť rýchlejšieho spôsobu vyhľadávania zájazdov ako pre slovenské, tak aj nemecké a rakúske CK.

Túto novinku nájdete v administrácii Vašeho CeSYSu. Po príhlásení do administrácie prejdite na "Vyhľadávač". Zvolte slovenské alebo nemecké CK. Pre obe varianty funguje nové vyhľadávanie identicky.

 

1. Vyhľadávacia maska


Vypňte vyhľadávaciu masku tak, ako ste zvyknutí. Tu sa nič nemení. Iba po vyplnení kliknite na novo pridané tlačídlo "Hľadať hotely".

 

2. Destinácie


Všimnite si, že sa Vám najprv načítajú informácie o destináciách. V ľavom hornom rohu vidíte ponuku destinácií pre Vami zvolené štáty vo vyhľadávacej maske. Tabuľka tiež obsahuje počet hotelov pre danú destináciu/štát a najnižšiu cenu zájazdu. Vyberte kliknutím na požadovanú destináciu alebo priamo na štát.

 

 

3. Hotely


Po kliknutí na destináciu sa Vám načítajú hotely v pravom hornom rohu. Novo zobrazená tabuľka obsahuje užitočné informácie. Nájdete tu pre každý hotel počet hviezdičiek, vzdialenosť od mora, hodnotenie, počet CK, počet termínov a najnižšiu cenu za zájazd. Kliknite na Vami zvolený hotel.

 

4. Termíny


Teraz už vidíte v spodnej tabuľke termíny zodpovedajúce Vami zvolenej destinácii a hotela. V pravej časti stránky sú naviac dostupné k pozretiu obrázky pre daný hotel. Taktiež tu vidíte parametre hotela a originálny popisok hotela od vybranej cestovnej kancelárie.

5. A je to!


Ďalšie kroky už ostávajú rovnaké, takže kliknite na termín a v novo otvorenej  záložke s detailom termínu zarezervujte zájazd ako doposial. 

Ak sa Vám viac pozdáva staré hľadanie podľa termínov, ničoho sa nebojte. Táto varianta naďalej zostáva v CeSYS Vyhľadávači pod tlačídlom "Vyhľadať termíny". 

Ak máte s novým vyhľadávaním problémy, tak neváhajte a kontaktujte CeSYS podporu podpora@cestovnysystem.sk, kde Vám radi poradíme.