Mapa vo vyhľadávači

Ut 29.máj 2018

Vážení a milí priatelia,

 

vyhľadávanie hotelov bolo rozšírené o mapu, podľa ktorej možno vyberať vhodné ubytovanie pre Vašich klientov. Mapu možno využívať pri vyhľadaní hotelov slovenských aj nemeckých CK.

 

Hľadanie hotelov pomocou novej mapy

Prihláste sa do administrácie svojho CeSYSu a prejdite na Vyhľadávač. Zadajte príslušné parametre a dajte Hľadať hotely, tak ako ste zvyknutý.

Po novom však nájdete nad tabuľkou s ubytovaním možnosť prepnutia medzi listom a mapou. Pre zobrazenie mapy hotelov vyberte možnosť Mapa.

Ohniská s číslom uprostred značia počet možných ubytovacích kapacít v danej oblasti. Presuňte kurzor myši nad oblasť, o ktorú máte záujem a kolieskom na myši zväčšujte mapu, pokiaľ nebudú vybrané hotely vo vlastnom bode. Zväčšovať mapu môžete tiež kliknutím na vybraný zhluk hotelov. Po kliknutí na hotel na mape sa otvoria informácie o danom hoteli. Môžete tak napríklad zistiť jeho hodnotenie, počet termínov a najnižšiu cenu. Pokiaľ pre daný hotel existuje vlastné hodnotenie, zobrazí sa tu ikonka medaile.

 

Pre zobrazenie jednotlivých termínov kliknete na Zobraziť v boxe s informáciami o hoteli. Táto akcia tiež ukončí fullscreen režim pokiaľ je aktívny. Ďalší postup pri objednávaní zájazdu je totožný ako doposiaľ.

 

Ďalšie funkcie

Fullscreen zobrazenie

Pre zväčšenie mapy na celú obrazovku kliknite na tlačidlo v pravom hornom rohu. Rovnakým tlačidlom ukončíte fullscreen zobrazenie alebo môžete využiť Escape na Vašej klávesnici.

Street view

Chcete vidieť, ako dané miesto v skutočnosti vyzerá? Street view Vám ponúkne si prezrieť hotel priamo z ulice alebo z miest na mape, pre ktoré sú dostupné snímky. Pre aktiváciu street view preneste myšou žltého panáčika v pravom dolnom rohu do bodu na mape.

Môžete si tak napríklad pozrieť aj ako vyzerá pláž pri ubytovacom zariadení.

Dotazy ohľadom novo pridanej mapy vo vyhľadávaní hotelov nám môžete zasielať na podpora@cestovnysystem.sk.