Hodnotenie ktorému môžete veriť - CeSYS Expert Rating

Pi 8.jún 2018

Vážení priatelia,

v CeSYSe pribudla nová funkcia hodnotenia hotelov CeSYS Expert Rating. V čom je táto novinka pre Vás užitočná? Sami ste už určite niekoľkokrát narazili na perfektné hodnotenie hotelov na portáloch TripAdvisor alebo HolidayCheck, ale daný hotel by ste na základe svojich skúseností rozhodne svojim klientom nedoporučili a naopak. Pre to sme pre Vás pripravili unikátny spôsob hodnotenia, ktorému môžete dôverovať. CeSYS Expert Rating sa vypočítava z hodnotenia od profesionálov z oboru cestovného ruchu teda z unikátnych hodnotení viacej ako jedného tisíca cestovných agentúr. 

Kde nájdete CeSYS Expert Rating

Prihláste sa do administrácie Vášho CeSYSu a prejdite na vyhľadávač zájazdov. Vyhľadajte vhodný termín a rozkliknite jeho detail. Cesys Expert Rating nájdete v detaily termínu nad parametrami ubytovania. Vedľa Expert Ratingu sa taktiež nachádza Vaše vlastné hodnotenie a hodnotenie z portálov TripAdvisor a HolidayCheck.

  

Chýba Vám vlastné hodnotenie?

Pokiaľ stále nemáte pre daný hotel vyplnené vlastné hodnotenie a chceli by ste ho pridať do Vašeho CeSYSu, nie je nič jednoduchšie.

1. Podobne ako u TripAdvisoru kliknite na  vedľa Vlastné hodnotenie.

2. Vyberte z ponuky percentuálne hodnotenie, ktoré si myslíte, že si daný hotel zaslúži.

3. Do vlastnej poznámky máte možnosť vložiť užitočné informácie. Môžete si tu napríklad poznamenať, že daný hotel má veľmi priateľský personál, je obľúbený u rodín s deťmi atď.

4. Dejte Uložiť. Zmena vlastného hodnotenia sa prejaví vo Vašom vyhľadávači ihneď. Stačí obnoviť stránku s detailom termínu.

 

V prípade dotazov ohľadom CeSYS Expert Ratingu Vám radi poradíme na emaile podpora@cestovnysystem.sk.