Pridávame do CeSYSu Gabriel TOUR

St 27.marec 2019

 

Vážení obchodní partneri,

dovoľte nám v krátkosti sa predstaviť a ponúknuť Vám možnosť spolupráce s nami.

Sme rodinná cestovná kancelária, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2004. Zakladateľom je Ján Gabriel, ktorý pôsobil dlhé roky ako vrcholový športovec v Turecku a počas tohto obdobia tu získal dôležité znalosti a kontakty a tak sa po ukončení svojej futbalovej kariéry začal venovať cestovnému ruchu práve v tejto krajine. Postupne sme do portfólia pridali aj ďalšie obľúbené destinácie, vhodné ako pre pobytovú tak aj golfovú dovolenku ako napr. Španielsko, Taliansko, Maroko, Island a pod., no našou dominantou ostáva stále Turecko, kde poskytujeme pre našich klientov nadštandardný servis v podobe priamych transferov z letiska a na letisko, bez zastávok v iných hoteloch. V destinácii máme vlastné moderné minibusy s bezplatnou WiFi a vodou na palube a naši ochotní šoféri sú Vám k dispozícii počas celého pobytu. Vždy prítomný slovensky hovoriaci delegát vie zas rýchlo vyriešiť vaše požiadavky a prípadné problémy priamo na mieste.

NAŠE VÝHODY

  • Špecializujeme sa na exkluzívne hotely, ktoré dôverne poznáme
  • 24-hodinový asistenčný servis
  • Priamy transfer letisko - hotel - letisko modernými minibusmi
  • Kvalitný servis v destinácii a individuálny prístup ku každému klientovi
  • Možnosť vyskladania vlastného zájazdu na mieru

V prípade záujmu o spoluprácu v nasledujúcej nás neváhajte kontaktovať na info@gabrieltour.sk radi Vám zašleme dokumenty, ktoré Vám sú potrebné na spoluprácu. 

Veľmi nás teší, že Vám môžeme predstaviť našu novú webstránku www.gabrieltour.sk a rovnako otvorenie provízneho predaja našej cestovnej kancelárie.  

Do pozornosti by sme chceli dať tiež špeciálnu akciu pre províznych predajcov, kde okrem štandardnej provízie, získate od nás BONUS 33€ za každú dospelú osobu rezervovanú v priebehu apríla 2019.  

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás prosím neváhajte kontaktovať.

Prajeme Vám úspešný predaj a veľa spoločných spokojných klientov.

Tešíme sa na spoluprácu!

S prianím pekného dňa

Team Gabriel TOUR

Gabriel TOUR nájdete pod ID 195.

Návod na aktiváciu a deaktiváciu CK.