Pre koho je CeSYS?

CeSYS je určený všetkým prevádzkovateľom cestovných agentúr a kancelárií, ktorí sa venujú províznemu predaju zájazdov.

Ak hľadáte jednoduchý (praxou overený od stoviek užívateľov) systém pre svoje podnikanie, potom ste na správnej adrese. My pridávame niekoľko informácií, o ktorých sme presvedčení, že by vám mohli pomôcť vo vašom rozhodutí to s CeSYSom skúsiť.

CeSYS nie je len "internetový systém"

S CeSYS si nekupujete len systém, ktorý vám pomôže s internetovým predajom zájazdov a jeho správou, ale tiež možnosť podieľať sa na jeho ďalšom vývoji. CeSYS rozširujeme na základe požiadaviek profesionálov, ktorí s ním denne pracujú a snažíme sa každý námet, uľahčujúci prácu všetkých užívateľov, zdarma do CeSYSu realizovať.

CeSYS nie je "uzavretá spoločnosť"

Od roku 2006, kedy bola dokončená prvá verzia CeSYS, sme získali veľa kontaktov, či už v cestovných kanceláriách, odborových združeniach, významných spoločnostiach, alebo aj od obyčajných zaujímavých ľudí, ktorí sa v cestovnom ruchu pohybujú dlhé roky. Ich myšlienky boli pre nás inšpiráciou. Ak budete potrebovať pomocnú ruku, napríklad s riešením akéhokoľvek odborného problému, doporučíme Vám na koho sa obrátiť.

CeSYS nie je "vedľajším produktom" cestovnej agentúry

Sústredíme sa len na vývoj CeSYS a nemáme ambíciu stať sa cestovnou agentúrou alebo kanceláriou. Nekonkurujeme Vám, preto Vaše unikátne obchodné stratégie, alebo Vaši klienti sú u nás v bezpečí.

CeSYS nie je "pasca na vaše peniaze"

Staviame na myšlienke, že jeden predaný zájazd mesačne Vám musí pokryť náklady na prevádzku CeSYSu. Tomu zodpovedá aj nastavenie celého systému. Od začiatku viete, koľko vás CeSYS stojí a nič naviac neplatíte. Neúčtujeme vám rôzne skryté poplatky, ak chcete napríklad vymeniť obrázok na webe, pridať banner na web alebo dokonca zmeniť dizajn vášho webu.

CeSYS je riešenie provízneho predaja

Pozrite sa na spoločnosti, ktoré nám dôverujú, alebo navštívte stránku s vybranými referenciami. Opýtajte sa na našom facebooku súčasných užívateľov, ako sú s CeSYS spokojní. Vyberte si jednu z ponúkaných variánt, nemusíte sa ničoho báť, je to jednoduché.

Sústreďte sa len na predaj zájazdov, zvyšok je naša práca.

Potrebujete viac informácií?

Stačí zavolať na +421 34 622 8004  alebo kedykoľvek na +421 948 121 199. Ak máte radšej e-mailovú komunikáciu, potom sme k dispozícii na info@cestovnysystem.sk.

Chcete si CeSYS objednať?

Radi vám poradíme, alebo zadarmo celý systém ešte pred objednávkou on-line odprezentujeme.