FAQ

Čo je to CeSYS

Inteligentný internetový systém pre cestovné agentúry a kancelárie obsahujúci ponuky slovenských tour-operátorov, vyhľadávaciu masku nemeckých a rakúskych CK, evidenciu klientov a cestovných zmlúv, redakčný systém pre jednoduchú správu webu a základnú SEO optimalizáciu.

Ponuky akých CK sú v systéme obsiahnuté?

V systéme CeSYS sú obsiahnuté nasledujúcich cestovných kancelárií.

Sú v systéme obsiahnuté aj ponuky nemeckých a rakúskych CK?

Áno sú. Uzavreli sme strategické partnerstvo s CK Expecta v oblasti predaja zájazdov nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií. Tento nový systém predstavuje výbornú alternatívu k modulu, ktorý bol v rámci CeSYS do súčasnej doby dostupný - a to ako pre prácu na pobočke, tak pre umiestnenie na Vaše webové stránky - jeho jednoznačnou výhodou je možnosť pracovať skutočne on-line. Systém budú môcť bezplatne využívať výhradne užívatelia CeSYS - prinášame Vám teda spoločne s Expectou.cz exkluzívne nástroj pre predaj nemeckých a rakúskych CK.

Musím platiť za import dát od každej CK, napríklad tej, ktorá vo Vašej ponuke nie je a my by sme ju chceli predávať?

Nie. Našou filozofiou je ponúkať komplexný systém pre cestovné agentúry, nie im účtovať za každý prevodník určitú čiastku. Stále budú pribúdať nové CK a Vy, ak ich budete chcieť predávať si ich jednoducho v administrácii webu povolíte alebo zakážete (zobrazovanie na webe). Ak v CeSYSe nejaká CK predsa len bude chýbať, tak na základe Vašej požiadavky zariadime, aby v CeSYSe bola. Za žiadnu CK Vám nič účtovať nebudeme. Všeobecne povedané: za žiadne vylepšenie systému v budúcnosti (napr. možnosť výberu hotelov na titulnú stránku, registráciu klientov a sledovanie ich dopytov a pod.) nebudete platiť nič naviac. Stále to máte v cene. To, že Vám s cenou "nepohneme", je jedným z bodov licenčnej zmluvy medzi Vami a nami.

Môžem si stránky sám / sama upravovať, vkladať texty, obrázky a pod?

Áno. Každý CeSYS obsahuje redakčný systém, v ktorom si môžete vytvárať ľubovoľný počet ďalších stránok s informáciami (Obchodné podmienky, informácie o CA atď.). Štruktúra webu je teda čisto Vašou záležitosťou a nemusíte kontaktovať žiadneho správcu. Všetky úpravy prebiehajú rovnakým spôsobom ako úprava stránky v MS Word.

Evidujú sa mi dopyty prijaté z webu?

Áno, každý CeSYS má v administračnom rozhraní aplikáciu na evidenciu došlých dopytov z webu - "Evidencia ponúk a rezervácií". Na každú požiadavku budete upozornený / na e-mail. Potom sa stačí prihlásiť do administračného rozhrania a dopyt spracovať.

Evidujú sa mi vybavovaní klienti?

Áno. Opäť v administračnom rozhraní v aplikácii "Evidencia klientov a zmlúv". Všetkých Vašich klientov, ich údaje ako adresa, mená a telefonické spojenia máte na jednom mieste.

Môžem sledovať návštevnosť svojho webu?

Áno. Každý CeSYS má v administračnom rozhraní aj aplikáciu "Štatistiky" na presné sledovanie náštevnosti Vášho webu.

Môžem prevádzkovať na svojej doméne, koľko stojí hosting?

Áno. Každý CeSYS je možné prevádzkovať na akejkoľvek doméne. Hosting platiť nemusíte, máte ho od nás zadarmo na dobu, po ktorú budete CeSYS využívať.

Mám www stránky a nechcem ich meniť. Môžem vložiť do tohto webu ponuky českých a nemeckých CK?

Áno. Variant Frame ( http://frame.cesys.info ) umožňuje vloženie vyhľadávacej masky českých i nemeckých CK do akéhokoľvek webu. Všetky moduly na obsluhu systému Vám zostávajú. Riešené cez IFRAME.

Koľko stojí CeSYS?

Platný cenník nájdete tu.